Widok

Piotruś Pan

Piotruś Pan Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Piotruś Pan.
Piotruś Pan

Prapremiera światowa "Piotrusia Pana" w najnowocześniejszej technologii 3D na Dużej Scenie Teatru Muzycznego w Gdyni.

Libretto musicalu zostało napisane w 2000 roku przez wybitnego polskiego satyryka (współtwórcę Kabaretu Starszych Panów) Jeremiego Przyborę, zaś muzykę do ówczesnej realizacji Janusza Józefowicza przygotował muzyk i kompozytor Janusz Stokłosa.

Reżyserem ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na balkonach ok.30zł

Tam także super widać . Ale przy samej scenie ok.100zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kogo stać?

Kogo stać na przedstawienie? Chyba tylko tych co dostali na dziecko 500zł
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 24

no i o to chodziło

No i tak powinno być,po to jest 500,żeby można było również wyjść gdzieś z dzieciakami,a jeżeli nie masz 500+, to zrób sobie dzieci i nie pie.....ol,co za problem,a poza tym też będziesz mogła się wybrać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

za drogo!

przesada z tymi cenami :( Jesli jeszcze trzeba dojechac to juz zupełna porażka. Nie każdy mieszka w Gdyni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

Chyba nie tak drogo, bo praktycznie wszystko zajęte....masakra
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

To będzie wydarzenie!! Widzieliście młodych zdolnych odtwórców głównych ról w wywiadzie telewizyjnym? Julia i Mateusz czyli Wendy i Piotruś Pan to super mądre i inteligentne dzieciaki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

To nie jest drogo. Za taki występ (jak Shrek czy Ghost ja kupiłem 2 miesiące szybciej bilety, i tylko 200 miejsc było wolne) naprawde warto zapłacić. Wybieram się na Piotrusia Pana i czekam wraz z dziećmi na to przedstawienie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

A biletów oczywiście od dawna nie ma .

Szkoda, że nie będzie wiecej przedstawień.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trwa do 2:5h Przerwa jedna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czas

Spektakl trwa 2 razy po godzinie z jedną przerwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

są 2 przerwy a spektakl trwa 2 godz i 20 min

Genialne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

III generalna

Byłem wczoraj na III generalnej.. Powiem tak... Gdyby Józefowiczowi zabrać zabawki to nie ma tam nic...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rewelacja!!!

Byłam dziś z klasą dzieciaków na Piotrusiu Panie. Dzieci zachwycone, przeżywały całą drogę powrotną i myślę, że spektakl na długo zapadnie im w pamięć. Każdemu podobało się co innego. Dziewczynkom oczywiście Wendy i Nana (grana przez żywego psa, którego szczerze podziwiam za opanowanie i to, jak wesoło machał ogonem wśród tego, co dzieje się na scenie). Chłopcy chórem krzyczeli, ze najfajniejsi byli piraci, Hak, krokodyl i pływający nad głowami rekin. A ja jestem pod wrażeniem talentu i aktorstwa dzieci - to musiało być bardzo trudne ogarnąć taką gromadkę - wiem coś o tym!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nibywalencja, Iskierka, 'Łendi" ??

Przy wyjściu chłopcy (11-12 lat) komentowali syreny na suficie z gołymi piersiami, głaszczące się po włosach. Poza tym słowa "d...", "sukin..." itp. Spektakl odebrałam jako zbyt wulgarny i płytki. Aktorzy często się mylili. Efekty 3D praktycznie jako tło, choć zdarzyło się kilka zachwycających momentów. Większość osób w pewnym momencie zdjęła okulary, bo lepiej oglądało się bez nich. Piosenki przydługie i nudne. Pod koniec sporo osób ziewało. Dzieciom też się średnio podobało. Większe wrażenie robi "Sindbad" też grany w TM. Nie polecam Piotrusia Pana w tym wydaniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

rewelacja !!!!!

Byłam dziś z rodziną piękny musical. Jesteśmy pod wrażeniem piękna scenografia, śpiew , kostiumy .Moje córki siedziały z buzią otwartą :) Julia Totoszko pięknie śpiewała bardzo zdolna młoda dama .Polecam Państwu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bilety na wymianę

Niestety chłopakowi wypadło szkolenie w pracy i nie możemy iść na przedstawienie 07.10 o 18:00. Posiadamy dwa bilety normalne na loże lewą, rząd 4. Czy jest tu ktoś kto może się wymienić biletami z nami na inny dzień? Proszę pisać: 530 661 697
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super!!

nigdy nie widziałam takich efektów w teatrze. Niesamowity, dynamiczny, z ogromnym rozmachem. Jedynie nie podobało mi się, gdy pirat mówi słowo: d..a. Niby Kapitan wyjasnia, że to wulgaryzm, ale dziecku i tak utkwiło to słowo. Mój 6 latek sam powiedział po spektaklu, że Kapitan mógł jeszcze dodać: "ale tam, na widowni są dzieci".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Brawo dla bębniarzy!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdanie moje i mojego dziecka

Bylismy w końcu na "Piotrusiu". Spektakl wg, nas na 4. Przedstawię tu opinię mojego dziecka, ale zgadzam sie w duzej mierze z nią..Dorosli aktorzy bez uwag. Tancerze super, ale po przeczytaniu recenzji myślelismy, że tych tańców bedzie więcej, a tu jak na lekarstwo :-( Przedstawienie w 3D, ale szczerze mówiąc wiecej czasu ogladalismy bez okularów. Woleliśmy widzieć naturalne twarze aktórów, mimikę,...Piosenki ogólnie niechwytliwe (oprócz dwóch). Nie było tak, jak zwykle, że po spektaklu "chodzą" człowiekowi piosenki po głowie Mali aktorzy ogólnie na plus. Widać jednak, że na scenie znalazły się super dzieci, jak i te, które znalazły sie tam przez przypadek. Wendy (Julia) i Piotruś Pan (Piotr)) wielki plus!!! Bylismu zachwyceni tymi małymi aktorami. Tygrysica z Lilią w Zębach( Natalia) - bez emocji. Moje dziecko zauważyło, że w czasie kiedy porwano ja powinna "trząść sie" ze strachu. Powinna mieć strach w oczach, a ona usmiechała się pod nosem... Miś (Michał) - zabawny. Jaś (Szymon) musi sie jeszcze duzo nauczyc, ponieważ grał sztucznie, albo znowu za emocjonalnie. Zagubieni Chłopcy wywarli na nas dobre wrażenie. Moje dziecko(12 lat) na koniec powiedziało: na "Lalkę", albo "Skrzypka" to bym jeszcze raz poszła. Na "Piotrusia" niekoniecznie, chyba ,że za rok, dwa. Ja mysle, że warto samemu obejrzeć to przedstawienie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dzisiaj z moim 5 latkiem wróciliśmy z Piotrusia Pana jestesmy pod mega wrażeniem poprostu pięknie, dzieciaki brawo.... super zdolne reszta tez pierwsza klasa polecam warto zobaczyc
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnie!!!!!

Gra Aktorska dzieci na poziomie a zagubieni chłopcy bajka. Szczególnie wbili mi się w pamięć dwaj chłopcy i potem sprawdziłem a ich imiona to Staś i Tomek mega mega!!!!
Polecam każdemu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

gram tam

Gram w tym spektaklu i polecam każdemu
Gram tam zagubionego chłopca i nie powiem ze jest łatwo ale daje radę
Spektakl 12/10
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetne widowisko

Ogromne brawa dla dzieci- prawdziwych aktorów. Było fantastycznie, efekty mistrzostwo, muzyka super, podobało nam się dosłownie wszystko. Dziukuska tańcząca nad moją córką i szeptająca jej do ucha i tak głęboko patrząca w oczy - niezapomniane wrażenie ;) mniejsze dzieciaki mogłyby się wystraszyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czemu reklamujecie coś czego nie ma.....?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedam 3 bilety na 06.12 na 17.00

Z przyczyn ode mnie niezależnych, muszę wystawić 3 bilety ( normalny i 2 ulgowe) na seans 06.12 o 17.00.
Miejsca na amfiteatrze, rząd 5 miejsce 13, 14, 15.
Cena 270 pln.
Tel. kontaktowy 503553316
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Rubinowe Gody (23 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rubinowe Gody . Rubinowe Gody Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa...

Następnego dnia rano (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Następnego dnia rano . Następnego dnia rano Peter Quilter Spektakl dla...

To tylko botoks (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: To tylko botoks . "To tylko botoks" Wyobraź sobie, że chcesz dokonać...

do góry