Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Coraz gorzej, coraz dłużej się czeka na dostawę, obsługa chamska wątek zamknięty Czekałam na pizzę 2 godziny, dojechała zimna, dostałam tylko jeden sos, mimo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Super super super wątek zamknięty Najlepszy studencki klub w Gdańsku, zaraz po Ygreku. Super zabawa. a przy...
~cyś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

mistrzowie wątek zamknięty nie możemy się ich nachwalić :) zamawiamy od nich dowóz kilka razy w tygodniu...
~pomicp
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

(...) wątek zamknięty Powinniście zwolnić Pana odpowiedzialnego za szatnię, który nie chciał oddać...
~ew utn
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Pizza wątek zamknięty pizza jest naprawde super. sosy tez. :) jak sie kupuje pizze w promocji 2...
~px
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Bylo super wątek zamknięty Wybralem sie tam przypadkiem z kumplami! Bylo super piwko i pizza niczego...
~mozil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2012

ochrona 10/10 wątek zamknięty Moi drodzy wielkie brawo za ochrona ktora dziala w X, ostatnio bylem...
~Chrisuuu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Ostro wątek zamknięty Znalazłyśmy sie tam całkiem przypadkowo-i pierwsza myśl nie była najlepsza...
~Ania i Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

TAK TAK TAK wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Dobre ceny, świetny wystrój, fajny klimat. Dobra...
~jam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

Świnia i Tomek wątek zamknięty Klimat klimatem, wystrój wystrojem... ale za to BARMANI! FACHOWI! Tomek i...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

pin - opinia wątek zamknięty Ceny, klimat, jedzenie, muzyka -super! Jednak mam drobne zastrzeżenie...
~pin
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

Super klimat wątek zamknięty Lubie przychodzic do X ze znajomymi na piffko i pyszna pizze, chillout...
~ktoss
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Dobra impreza wątek zamknięty Na pewno wrócę w to miejsce - pamiętam starego iksa - ten faktycznie jest do...
~em
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

ALE URWAŁ - ALE TO BYŁO DOBRE !!! wątek zamknięty Jest to teraz moje ulubione miejsce w Gdańsku. Tak fajnego wystroju w klubie...
~gabigab
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry