Pizza Hut

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Zdecydowanie NIE polecam. Sama pizza hut jest dla mnie numer 1, ale nie w...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

PizzaMan - opinia pizza jak pizza, ale obsluga to porazka - na czele z p. Paula z ktora...
~PizzaMan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Iza - opinia W aplikacji świetne promocje na wynos, można zamówić wcześniej i tylko...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Ewelina - opinia Bardzo sympatyczna obsługa, pizza mega
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Ania - opinia Pyszna pizza i najwyższe standardy marki Pizza Hut. Pizza do odbioru w...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

King - opinia W lokalu jest zawsze czysto, obsługa miła, kompetentna, a pizza zawsze świeża...
~King
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

mrozona pizza wątek zamknięty dania w promocji za 15 zl, ciasto do pizzy jest mrozone, kierownik lokalu...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Masakra wątek zamknięty Nie polecam. Brudne stoły i kanapy, obsługa fatalna. Godzinę przed...
~Ana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

nie plecam wątek zamknięty Przede wszystkim co na początku mi się nie spodobało to czystość naczyń. ..a...
~andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Obsługa bardzo miła (Pani Marta tymbardziej). Czas oczekiwania krótki. Pizza...
~Lidia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Nie polecam bardzo zawiedziona klientka wątek zamknięty Po pierwsze bardzo długi czas oczekiwania na pizze(klienci, którzy weszli do...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

nie polecam wątek zamknięty zamówiona pizza marakesh krolewska z chedarem na wynos. otrzymana z...
~lala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

porażka wątek zamknięty Po raz kolejny zamówienie na wynos. Dodzwonić się graniczy z cudem....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Obsługa do poprawy wątek zamknięty do PH w Galerii Bałtyckiej chodzimy z partnerką kilka razy w roku. Raz...
~MaG
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

zimna stara pizza wątek zamknięty Nie polecam Pizzy Hut w Galerii Bałtyckiej, już dawno nie jadłam takiej...
~Gumiś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Mile zaskoczeni wątek zamknięty Byliśmy ostatnio z rodziną na festiwalu, Największym zaskoczeniem dla nas...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

pterek - opinia wątek zamknięty kelnerka po zamówieniu festiwalu pizzy i poproszeniu przeze mnie że proszę o...
~pterek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

żenada i porażka wątek zamknięty nie dość że same g*wniane pizze na grubym żeby zapchać to jeszcze obsługa od...
~MM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Ostatni raz wątek zamknięty Niestety nie polecam. Byliśmy ostatnio ze znajomymi w Pizzy Hut w Galerii...
~Kejsi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

... wątek zamknięty Zamówiłem kawałek pizzy w lokalu i po odebraniu chciałem go zjeść i kiedy...
~Yaro
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry