Pizza Tino

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Zielona 28 (Babie Doły)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa poniżej krytyki wątek zamknięty Pizza nie najgorsza ale i nie najlepsza ale sama obsługa to jakaś farsa....
~SZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Słabo, wręcz bardzo słabo wątek zamknięty Pizzę zamówiłem ze zmienionym składnikiem a dostałem standardową(czas...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Pomieszane zamówienie... wątek zamknięty Zamiast 2 różnych pizz zrobili dwie takie same, niestety nie sprawdziłem w...
~Gdynianin
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Kotlet Bolognese wątek zamknięty Kotleta Schabowego w sosie Bolognese dostałem więcej miejscami surowego niż...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Edzio wątek zamknięty Zamówiłam spaghetti z kurczakiem bez smaku sam ser bleeee ostatni raz tam...
~Edzio
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Masakra wątek zamknięty Nigdy więcej PIZZY z TINO. Ciasto grube bez smaku, składniki najtańsze......
~Ł.k.U.C
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Slaboooo wątek zamknięty Pizza raz jest zimna, za innym razem brakuje jakiegos skladnika. Krótko...
~Ana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Tragedia wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z takim zlekceważeniem klienta.Zamawiam w tino...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

pizzeria tino wątek zamknięty rozczarowanie i olewanie klienta
~taygerica
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

beznadzieja wątek zamknięty zamawiałam ostatnio jedzenie parma z pieczarkami i serem najobżydliwsza...
~kobieta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

pitzernia tino ul chwaszczynska wątek zamknięty Masakra nie oddaje w polowie mojefo rozczarowania okropna pizza podawana...
~worenus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Olewanie klienta wątek zamknięty Kilka razy zamawiałem z Tino przy ul Zielonej, do tej pory byłem zadowolony,...
~Telefoniczny klient
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2011

Nie polecam wątek zamknięty Ponad 1,5 h oczekiwania bez zadn ej informacji
~Jordi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

jedno wielkie NIC wątek zamknięty Zamówiłem pizzę w jednej z nowo otwartych pizzeri Tino na Pl. Kaszubskin, i...
~natalii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

SUPER! wątek zamknięty Kilka razy zamawiałem pizzę do sklepu na obiad. Za pierwszym razem byłem w...
~Maddox_
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

Rewelacja!!! wątek zamknięty Najlepsze jedzenie w calej Gdyni!!!
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

Pizzeria warta uwagi!! POLECAM!!! wątek zamknięty Jestem zachwycona obsluga i szybkoscia Personelu. Widac, ze jest bardzo...
~Anonim
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

Rozczarowany wątek zamknięty Ceny w miarę przystępne, menu bogate, jakość przygotowanych potraw na wysokim...
~Klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2010

Mile zaskoczony wątek zamknięty Witam. Już dawno w Tino z mężem nie jedliśmy dziś zamówiliśmy pierwszy raz od...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

Firma wątek zamknięty Zamawiam co drugi dzień jedzonko z Tino na firmę w ramach Lanchu dla...
~Firma
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

26

wątków

do góry