Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Roalda Amundsena 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krokodyl Zaspa - absolutnie NIE POLECAM wątek zamknięty Nie wiem gdzie czytałam dobre opinie o tej pizzerii, nie wiem co mnie...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

MASAKRA wątek zamknięty Dzisiaj tz 7.01.2017 zamówiliśmy jedzenie na telefon. Placka po cygańsku i...
~G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

OK wątek zamknięty Wszyscy tylko narzekacie a nikt nie napisze dobrej opinii tylko piszecie ze...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

Nie polecam absolutnie nikomu- pseudo barszcz wątek zamknięty W dniu dzisiejszym zamówiliśmy do firmy kilka sztuk barszczu z kołdunami i...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Nie polecam absolutnie nikomu najgorsza pizza jaką jadłąm w życiu wątek zamknięty Zamówiłam w Krokodylu Pizzę po raz pierwszy i ostatni niestety. Po godzinie...
~Mlil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

syf wątek zamknięty Syf totalny zamowilem dla zony w ciazy piers z kurczaka z pieczarkami...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

Rob - opinia wątek zamknięty W nd zamowilem dwie pizze jedna duza i jedna srednia czas dostawy ok ale...
~Rob
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Najgorsza pizza wątek zamknięty Zamowilam dwie pizze i obydwie poszly do smietnika. Pierwszy raz w zyciu...
~Angelika
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

średnia pizza, średni sos, średnia obsługa wątek zamknięty pierwszy raz zamówiłam pizzę z tej pizzerii na dowóz. dotarła mniej więcej na...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Szkoda, byla kiedys bardzo dobra pizzeria wątek zamknięty Byl czas, kiedy prawie codziennie/prawie caly rok/ tam sie stolowalem. Nie...
~Pańskie Podniebienie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

postęp w tym przypadku, to cofanie się wątek zamknięty Zacznijcie słuchać klientów, bo coraz więcej zacznie ich odchodzić. Pizzę...
~IV
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Dno totalne wątek zamknięty Zamówienie, które miało być dostarczone w ciągu 2 godzin, dotarło po trzech...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

3 godizny czekania na ledwo letnie gumowate zaparowane jedzenie wątek zamknięty DRAMAT obsługa mało uprzejma kłamią ze zamówienie jest już przygotowywane...
~Alfredo Di Stefano
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Dobra pizzeria ALE.... wątek zamknięty Jestem klientem tej pizzeri od lat, pizza bardzo smaczna. Jednakże po...
~Już były klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

bardzo dobra pizza. ale na cienkim cieście wątek zamknięty dla odmiany, wrescie udalo sie zamowic dobra pizze na dowoz na wiszace...
~Domi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

oszczędności na jakości wątek zamknięty co się stało z jakością? kiedyś jedna z lepszych pizzeri, dziś oszczędność na...
~małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Omijać szerokim łukiem ! wątek zamknięty Zamówiłem kebaba. Wyrób, który otrzymałem tylko kształtem go przypominał....
~julian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Krokodyl wątek zamknięty Pizza dostarczana na czas, ciepła. Zawsze smaczna. Raz zdarzyło się, że nie...
~Marco
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Małgosia - opinia wątek zamknięty zamówiłyśmy 3 pizze. czas dostarczenia miał wynosić do 1 h. pizze...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Masakra wątek zamknięty Zasugerowałam się pozytywną opinią i dość przystepnymi cenami z pizzy portalu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

113

wątków

do góry