Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Roalda Amundsena 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem bardzo zadowolony. wątek zamknięty Właśnie odebrałem zamówioną pizzałkę. Przyjechała po 30 minutach chociaż...
~Handlarz Mirek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

pierwszy raz wątek zamknięty niedawno wprowadzilam sie do wieżowca obok, i wczoraj pierwsyz raz...
~klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Parę słów prawdy. wątek zamknięty Obsługa nie raczy poinformować o tym, iż wybór grubości ciasta jest...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

pyszne jedzonko wątek zamknięty smaczne i świeże, dostarczone w bardzo szybkim czasie, gorąco polecam
~Helena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

super wątek zamknięty extra jedzenie, szybka dostawa, miła obsługa poelcam gorąco ;)
~magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Polecam!!!!! wątek zamknięty Po słonecznym dniu nagle zapadła wielka ciemność stwierdzilismy z mezem ze...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

obsługa beznadziejna wątek zamknięty Obsługa beznadziejna, kucharz zajęty przez 15 minut kłótnią z kelnerka....
~Daria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Nie dla starówki w Gdańsku wątek zamknięty Zamówiłem pizze na ul. Długą. Po jakimś czasie dostałem telefon że nie może...
~Kucharz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Ochyda wątek zamknięty Z przykrością muszę stwierdzić ze świetność Krokodyla przeminela z wiatrem....
~Kobieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Ogólnie MASAKRA wątek zamknięty Niestety byłam zmuszona skorzystać z uslug tej pizzeri gdyż jako jedyna byla...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

ZIMNA PIZZA wątek zamknięty Niestety, duzy minus. Trzykrotnie zamawiałam pizze i za każdym razem jest...
~Makabra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

zawiedziona klientka wątek zamknięty Jestem zawiedziona! chciałam zamówić na tel 1 pizze dla siebie po czym Pani...
~maszka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Kinga - opinia wątek zamknięty Pizza jest bardzo dobra. Obsługa też dobra. Najlepiej smakuje mi pizza 38...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

restauracja to to nie jest ALE pizza jest BARDZO Dobra wątek zamknięty Tak jak pisalam nie oczekuje tutaj restauracji. Ceny sa jak najbardziej...
~Lasa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Maras wątek zamknięty B dobre jedzenie. Jem tam czasami ale jest ok. Czekam na jakis rabat dla...
~Maras
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

dobra pizzeria wątek zamknięty mała pizzeria, świetna pizza (najlepsza jaką jadłem), reszta żarcia średnia...
~joystick
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

na sali brudno kelnerka zajeta rozmowa z pizzerem wątek zamknięty kelnerka zajeta rozmowa z pizzerem a nie obsluga klientow niemila
~cycek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

błyskawicznie :) wątek zamknięty bardzo szybko dostałam moje zamówienie, wszystko ciepłe, apetycznie podane,...
~oliwka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Czosnek!!! wątek zamknięty Jak można zalewać większość dania sosem czosnkowym o wyjątkowo obskurnym...
~Antyfani
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

TAK, POLECAM wątek zamknięty B dobre dania obiadowe :) Polecamy, frytki i sos pierwsza klasa, ryba świeża,...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

113

wątków

do góry