Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Roalda Amundsena 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam fuj !! wątek zamknięty TRAGEDIA !!!!! szczerze Nie polecam=) hmmm. nie polecam nikomu, obiady mogą...
~Tatianka
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2011

Mega Margerita wątek zamknięty Bylam dzisiaj na pizzy z narzeczonym. Od wejscia, bardzo milo, bylo dzien...
~zzzzzz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Wszystko ok wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna ,zadowalajaca ilosc skladnikow, obsluga bardzo...
~Kasik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

duży plus wątek zamknięty pizza dotarła do mnie w ekspresowym tempie. od złożenia zamówienia do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Absolutnie nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej pizzerni wiele razy już korzystałam z jej usług ale więcej...
~Mysz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Pizza 30 cm. wątek zamknięty tak na prawde ma ok 22, dodatków tyle co na lekarstwo. Zawiodłam się...
~Monia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

NIE POLECAM, OBSŁUGA FATALNA wątek zamknięty Kierowcy mało sympatyczni, szczególnie ten z wyłupiastymi oczami.. Pizza...
~Robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

szybko i smacznie wątek zamknięty Witam. Zaskoczylam sie dzisiaj ze przy tych korkach jedzenie bylo na czas....
~Sylwia Sz.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

Smaczne!! wątek zamknięty Najlepsze dania obiadowe w porównaniu z innymi, duzy kawał schabu, polecam z...
~Piotr ZASPA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Zapiekanki na wynos? wątek zamknięty Jeżeli decydują sie Państwo sprzedawać zapiekanki na wynos , to pomyślcie nad...
~emem
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Violka jest na tak :) wątek zamknięty Pyszna pizza i jeden pizzerman hehe
~Violka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

...SIEM NAJEM wątek zamknięty Powinni mi chyba za to zaplacic ale niech bedzie. Krokodyl na Amundsena to...
~Profes
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Dot. Obiadu wątek zamknięty Byłem z rodziną na obiedzie - nie polecam, ceny dosyć wysokie, za 18 zł od...
~Irek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

Niejadalne wątek zamknięty Zamówiliśmy dziś na wynos do firmy m.in. Penne Sentire oraz Tortellini alla...
~Nigdy więcej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

mała, nie wiem 20cm to mialo ? 4,5 dostawa ?? wątek zamknięty morena-> chelm 4.5 ? powaliło ... zle zrobilem ze nie wzialem nie wiem z...
~gliwus
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2010

zamowienie wątek zamknięty zamwowilam piers z grilla z sosem majonezowym + dodatkowym majonezowym, a...
~amnes
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 czerwca 2010

....ZA BAREM wątek zamknięty ....Jak można obsługiwać klienta w DRESIE !!! Miała zapaske owszem ale pod...
~zdegustowana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

Ekspresowa dostawa. wątek zamknięty Pierwszy raz złożyłam zamówienie w tej pizzerii i jestem zadowolona w 100%....
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

szybka dostawa, pizza MAŁĄ, cena 22zł wątek zamknięty zamówiłem przez szama.pl, dzwonili zeby potwierdzic adres ok, normalne,...
~gliwus
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 marca 2010

Właścicielu - zrób porządek bo stracisz wiernych klientów wątek zamknięty Jestem stałym klientem Krokodyla od ok. 4 lat. Schab Emiliana i Pizza Vesuvio...
~A.K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

113

wątków

do góry