Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Orunia Dolna ul.Ptasia nie polecam wątek zamknięty zamówienie na tel. czas dostarczenia ok.0.50h dostaje po1.40h żarcie jest...
~1
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Totalne dno wątek zamknięty Zamawiam dania z roznych pizzeri,ale ta pizeria jest najgorsza.Po zlozeniu...
~NIEZADOWOLONY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Niedziela co nie tak? wątek zamknięty Korzystamy z uslug Leone juz kilka lat.Po okolo 2 miesiacach zamowilem dania...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Smacznie, miło i na czas wątek zamknięty Zamawiam z Oruni Górnej jak mamy w rodzinie ochotę najeść się do syta. Dwie...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Smacznie i miło wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam. Jedzenie pyszne i świeże, porcje zacne, obsługa...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Zawsze wracam wątek zamknięty Praktycznie co tydzień jemy z rodzinką w Leone n Oruni Górnej. Porcje mają...
~Jurek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Psuje się! wątek zamknięty Niestety jakość potraw coraz gorsza. Zauważam, że im więcej gości tym gorsza...
~Enna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

super Leone wątek zamknięty Rewelacja! Bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie! Uwielbiam!
~aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Koszmar nie pizzeria wątek zamknięty Miałam dzisiaj okazję jeść kolacje w pizzerii Leone. Dawno tam nie jadłam i...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Coraz gorzej wątek zamknięty Zamawiamy już od dłuższego czasu i dość często. Ostatnio jedzenie straciło na...
~Karolina 34
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Ale super, że wystawiliście książki na półkach wątek zamknięty Ale super, że wystawiliście książki na półkach :D Uwielbiamy czytać i teraz...
~kleo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam szczególnie zupy i sałatki nic więcej w ciepły dzień nie potrzeba....
~gos
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Nikola - opinia wątek zamknięty Kiedyś jedno z lepszych miejsc, w których jadałam(jestem, a raczej juz bylam!...
~Nikola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

obiad porażka, pani przy telefonie nie miła wątek zamknięty piree beznadziejne wyglądało na stare, pierś w sosie heh to nawet sosu nie...
~zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

brawo! wątek zamknięty Ponownie robicie najlepsza pizze w okolicy! Zwłaszcza z sosem bolońskim mega...
~vito
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

podkład wątek zamknięty zamówiliśmy 3 małe pizze ciasto ZAKALEC pomimo to ze pizza smakowała...
~leossss
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Porażka nie polecam,!! wątek zamknięty Witam chciałbym podzielić się opinią na temat tej pizzeri jestem klientem...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

pizza w Leone wątek zamknięty Niestety porażka, zamówiłem pierwszy raz z Leone z Orunii Górnej. Ciasto...
~Misiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Skandal !!!! wątek zamknięty Może i jedzenie dobre ale musiałam na nie czekac ponad dwie godziny. W...
~KP
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Masz pół godziny wolnego? wątek zamknięty Popołudnie, zamawiamy 2 pizze, czekamy ponad 30 minut. Na pytanie dlaczego...
~J.Rotten
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
133

postów

112

wątków

do góry