Pizzeria Leone

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Legionów 72A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajna Pizzeria wątek zamknięty Zamawiam tam dość często jedzenie z dostawą do domu. Mogę polecić to miejsce....
~Krzyś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Miłe zaskoczenie. wątek zamknięty Byłem pierwszy raz w tej pizzerii, w sumie przypadkowo z kolegą. Pizza, którą...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Nieświeże jedzenie wątek zamknięty Z usług Leone korzystam od początku działalności sieci. Po raz pierwszy...
~Stały (?) kllient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Jedzonko takie jak lubię wątek zamknięty Ostatnimi czasy było raz dobrze, raz troszkę gorzej. Dziś zamówiłam obiadek -...
~Madziorex
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

bardzo smacznie i tanio wątek zamknięty Często zamawiam jedzenie w Leone na Zaspie i zawsze jestem miło obsłużona....
~rosa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

smaczne jedzenie, szybka obsługa, POLECAM! wątek zamknięty W pizzerii Leone nie tylko smacznie zjesz, ale i zostaniesz profesjonalnie...
~uwonik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

To nie byla włoska pizza wątek zamknięty Witam byllem tak kilka dni temu na pizzy z dziewczyna. Ogolne wrazenie lokalu...
~krystian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Jak dla mnie super wątek zamknięty Dobre jedzenie, fajna obsługa..:), miłe miejscę, napewno będę częstrzym gościem.
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Kkiedyś było smacznie wątek zamknięty Po prostu MASAKRA !!! Byłem z żoną na niedzielnym obiedzie w Leone na Oruni...
~robi168
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Nie polecam tego lokalu. wątek zamknięty Jestem stałą klientką pizzerii Leone i z przykrością muszę stwierdzić, że...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Ochyda wątek zamknięty Niepolecem jedzenie które zamówiłem dostałem zimne wszystko został mi...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

polecam wątek zamknięty Rzeczywiście swego czasu zdarzało się, że zamawiane jedzenie było po prostu...
~od tej chwili stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

DANIE BIO - TORTILLA MEKSYKAŃSKA wątek zamknięty Zamawiając Danie Bio spodziewałam się dania niskokalorycznego, raczej...
~jag
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

Super. wątek zamknięty Naprawdę polecam. Zamawiamy zawsze ze znajomymi farmerską i jest...
~sara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

OBSŁUGA DO BANI wątek zamknięty Witam, chciałabym aby ten post trafił do właściciela pizzerii Leone, ponieważ...
~Kama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Ściema wątek zamknięty W dniu 03.06.2011r., telefonicznie zamówiłem zestaw obiadowy. Pani, przez...
~paragraf22
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Wspaniałe miejsce... wątek zamknięty Pyszne, domowe obiady, duże porcje, pyszna Wegetariana na cienkim cieście,...
~Emilia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2010

Makaron z sosem grzybowym okrutny!!! wątek zamknięty Nigdy w życiu nie jadłam gorszego makaronu!!!! Sos grzybowy z paczki nawet...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

SZCZERZE POLECAMY!!! wątek zamknięty witam! CHCIELIBYŚMY W TYM MIEJSCU PODZIELIĆ SIĘ NASZĄ OPINIĄ O PIZZERII NA...
~MARZENA, MAREK, MATEUSZ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 czerwca 2011

Leone na Oruni 5+, Zaspa-tragedia wątek zamknięty Przeczytałam kilka powyższych komentarzy na temat Pizzerii Leone, różnią się...
~x
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
105

postów

92

wątków

do góry