Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pizza... wątek zamknięty bardzo smaczna, lepszej nigdzie nie jadłam.
~zora
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Nie polecam wątek zamknięty Jeśli macie ochotę na pizzę to nie idźcie do Margherity. Jakość bardzo słaba...
~Sławek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Gratulacje dla człowieka od pizzy wątek zamknięty Gratuluję temu człowiekowi jego niezwykłej zdolności rozwałkowania ciasta aby...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Było dobrze jest totalna masakra wątek zamknięty Niestety od 2 lat pizza w Margharicie to jakaś totalna porażka, kiedyś było...
~dickmann
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Włoski smak. wątek zamknięty Na samym wstępie chciałbym poruszyć kwestie negatywnych opini dotyczących...
~Jan
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Katastrofa wątek zamknięty Zmówione danie surowe! Smak zamówionego devolaya - sól, sól i jeszcze raz...
~GOŚĆ
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Bardzo smacznie wątek zamknięty Wybraliśmy się na obiad do Margherity. Dostaliśmy jedzonko dosyć szybko....
~Anti
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Pizza pyszna warto czekać nawet pol godziny ale z drugiej strony to nie...
~smakosZ
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Nie polecam! wątek zamknięty Skusiła nas pizza z pieca. Masakra.Sos-koncentrat pomidorowy z toną ziół...
~Wiola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

słabizna wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz. Po pierwsze nie można płacić kartą, w dzisiejszych...
~rem
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Zamówienie na telefon wątek zamknięty W pizzerii tej jadłam już kilkukrotnie, zawsze wszystko było ok, dlatego...
~cala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Brak możliwości zapłaty kartą płatniczą! wątek zamknięty Tak jak w tytule! Mamy 21 wiek i w takim miejscu jak restauracja...
~Krzych
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

najlepiej wątek zamknięty Nadal będę powtarzać wszystkim że to najlepsza pizza na pomorzu.. A Pan...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Dysonans wątek zamknięty Niewiarygodny dysonans pomiędzy jakością pizzy (jak jest normalnej jakości) a...
~BKS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Do tej pory najlepsza wątek zamknięty Ilekroć tam byłem, nadal uważam że jest to najlepsza pizza jaką do tej pory...
~Aka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Zdecydowanie nie polecam! wątek zamknięty Przedwczoraj wybrałam się z chłopakiem do oliwskiej Margherity. Zapoznając...
~M i D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Najlepsza pizza jaką jadłam. Italiana z włoską szynką jest przepyszna, tak...
~smokoo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Jestem klientką Margherity od wielu lat, w tym czasie bywało różnie, raz...
~Nata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre . Jedyny minus to to że nie można płacić kartą.
~Gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Pyszna niedziela! wątek zamknięty Wybraliśmy się z rodziną do Oliwy na spacer. Zgłodnieliśmy i postanowiliśmy...
~Olga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

73

wątków

do góry