Pizzeria Taormina

Pizzerie

Gdańsk, Wolności 21E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niepoważni... wątek zamknięty Byłem zadowolonym stałym Klientem i często polecałem ten lokal, chociaż...
~zawiedziony stały gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

odradzam wątek zamknięty Kilka razy zamówiłam w Taorminie pizzę i kebaba. Zawsze było coś nie tak, ale...
.Nola.
13

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty W ostatni poniedziałek dałem ponownie szansę na "rehabilitację" Taorminie...
~Bart
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2013

Same fakty wątek zamknięty W lokalu strasznie brudno.Pizzy nie polecam - tam nie pracuje kucharz który...
~Bardzo ludzki człowiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

W środku śmierdzi wątek zamknięty Nie wiem dlaczego po wejściu zostałem w środku, ale to chyba głód sprawił....
~roy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty Pizza bardzo dobra, obiady zamawialam kilka razy. Dwa razy były naprawdę...
~stały klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty super pizza obiadki rowniez pyszne za co po wino sie chwalic takich...
~anita nowy port
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 maja 2014

PORAŻKA!!! wątek zamknięty Nie polecam nikomu, pizze zdarzały się niedopieczone a zapiekanki spalone....
~SM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Pizzeria godna polecenia ,pani w recepcji ZAWSZE uprzejma,miła ,pyszne...
~kejjs
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

polecam tylko na telefon wątek zamknięty w lokalu jeden stary stolik i pełno dymu mimo wszystko pizza bardzo dobra i...
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Smacznie! wątek zamknięty Jedzobko smaczne i świeże,ale niestety w lokalu mega brud.
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

Oszustwo wątek zamknięty Zamówiłam pizze, na którą długo czekałam i do tego zostałam oszukana!!! nie...
~Jaga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Pizza wątek zamknięty Pizza z oferty Grupera bardzooo smaczna i wypasiona, wystrój lokalu poniżej...
~Stefek2
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

jedzenie dobre, ale w lokalu syf wątek zamknięty W lokalu ok. 14 wszystkie krzesła położone na stoliki, pan niezdarnie...
~Milenka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Bardzo pyszne jedzenie wątek zamknięty Jestem od jakiegoś czasu stałą klientką pizzerii Taormina, jedzenie mają tam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2012

Knur - opinia wątek zamknięty Fajna Pizzeria osiedlowa, szybko i smacznie :) nic innego niż Pizza nie...
~Knur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

porażka wątek zamknięty Barszcz koło barszczu nie stał frytki to chyba odgrzewane poraz drugi brązowe...
~Ag
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Jeśli lubisz brud to Ci się spodoba wątek zamknięty Siostra zaprosiła mnie na pizzę bo miałam ochotę na coś dobrego, niestety...
~Marta M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

grupon wątek zamknięty zakupiłam pizze poprzez klub zniżek. Czas oczekiwania bardzo długi 2 h ..ale...
~ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

taka sobie pizza wątek zamknięty zamowiłem pizze 50 nawetdobra.Zastrzezenia mam do czasu dostarczenia,trzeba...
~bywalec
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

30

wątków

do góry