Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Radowit - opinia Najlepsi od lat! Nigdy nie zawiodłem się na jedzeniu.
~Radowit
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Kingteka - opinia Bardzo dobra pizzeria. Myślę, że o zasięgu dzielnicowym.
~Kingteka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2022

Pizza pyszna i ekspresowa dostawa ale... wątek zamknięty Pizzę mają jedną z lepszych w gdynii ale raz mi się trafiła z włosem... Na...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Moja ocena wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy zamawiałam tam pizzę. Była to jedna z moich faworytek...
~Eliza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

PORAZKA JEDZENIE MROŻONE, STARE MIĘSO FUJJJ wątek zamknięty ZAMÓWIŁAM WCZORAJ(3.08.2014) DWIE PORCJE OBIADOWE DEWOLAJA I PIERŚ Z KURCZAKA...
~SELENA GOMEZ
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Jest bardzo dobrze wątek zamknięty Serwują bardzo dobre pizze i w dobrych cenach. Ogólnie bardzo zadowolony z...
~PWN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

Jedzenie PYSZNE, dowóz masakryczny wątek zamknięty Musze przyznać, że jest to bezwzględnie NAJLEPSZA PIZZERIA W GDYNI. Ciasto...
~Jadźka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Beata - opinia wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona podejściem właściciela pizzerii do sytuacji...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Dobra pizzeria wątek zamknięty Wielokrotnie byłem w Trendy, zamawiałem jedynie pizze. Są wyśmienite, dobre...
~Mirek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

jedzonko pyszne wątek zamknięty Zamówiłam jedzonko do domu, było o przewidzianym czasie. Smaczne mięsko,...
~Marzka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2011

Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczna pizza, dużo składników, fajne ciasto. Szybka i uprzejma...
~Gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

Pierwsza i ostatnia pizza z tej pizzerii. wątek zamknięty Niestety ale nie polecam tej pizzerii. Pani, która odebrała telefon...
~Niedzwiadek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

misia pysia - opinia wątek zamknięty mi tam pizza smakuje,dania też są bardzo smaczne,uwielbiam barszczyk z...
~misia pysia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Pizza na plus!! wątek zamknięty Chciałbym pochwalić lokal za pizzę,.Co do obsługi to może nie jest...
~Maciej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

najlepsza pizzeria w trójmieście wątek zamknięty Jadam tam od poczatku jej powstania i jak dotąd wszystko super poza dostawa...
~Katarzynka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

OK!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty pizza w lokolu - ŚWIETNA, lecz jak zamawiamy przez tel. to mozna dostac pizzę...
~ULTRAS
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2008

Terndy pizza to jest to wątek zamknięty jak niktorzy narzkaja na te pizze to chyba byli chamscy co do tej pani i...
~:)smakosz:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

trendy pizza niezly zart wątek zamknięty pani ktora odbiera tel, po moim dluzszym zastanowieniu nad wyborem pizzy oraz...
~zniesaczony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

PIzzeria Trendy -okropność wątek zamknięty Pizzerię Trendy znalazłam na jakims Forum ...ludzie byli zachwycen,i więc...
~bet
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

rewelka wątek zamknięty duże jedzonko za tak nie wiele
~MARY
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

20

wątków

do góry