Widok

Plac zabaw, małpi gaj

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam gdzie w Trójmieście jest fajne miejsce dla zabawy dla maluchów w wieku od 2 do 6 lat? Co polecacie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dołączam do pytania.
Wydaje mi się że bardzo zubożała oferta w Gdańsku pod tym względem. Jak polecam salę zabaw we Wrzeszczu, w Galerii Metropolia. Cena względnie korzystna, dorośli mogą usiąść przy kawie (nie tanio), atrakcje są tam dla dzieci w różnym wieku. I ostrzegam z kolei, sala zabaw Kiddi Land w galerii handlowej Alfa na Przymorzu jest nieczynna, mimo istniejącej oferty na Grouponie a telefony nie są odbierane.
Więcej nie wiem i sama prosiłabym o jakieś podpowiedzi. (Byle nie o Kawie i Zabawie przy Chrobrego, bo ich oferta to wyraz skrajnej pogardy dla klienta.)
Mnie interesują z kolei kawiarnie z bawialniami dla jeszcze młodszych dzieci. Kiedyś było takich miejsc sporo a obecnie nic nie mogę znaleźć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W gdyninjest airspace, dla dzieciakiw super cboc kawę musisz sama wziąć w termos, ogolnie malo fajnych miejsc dla maluchow gdy pogoda nie sprzyja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Park Oruński, super plac zabaw, do tego staw i kaczki, ładny park na spacer. W niedzielę o 12 są darmowe spektakle dla dzieci właśnie w wieku 2-6 lat.
Gdańskie pływalnie (Orunia, Stogi): nowe baseny z brodzikiem, wejść w wakacje można o każdej godzinie. Dla dzieci zabawa w wodzie jest i przyjemna i pożyteczna.
Jar Wilanowska; tak samo staw plus fajne place zabaw i boiska oraz tunel ;)
Zbiornik Wodny Stara Orunia, Centrum Hewelianym, tak samo Eksperyment w Gdyni to na deszczowe dni.
W każdy weekend są organizowane zabawy terenowe w różnych dzielnicach przez Harpuś lub parkowe bmo. Super zabawwa z mapą dla każdego dziecka, trasy są zróżnicowane i można wybrać łatwą, akurat dla dzieci.
Zoo jest zawsze super opcją i to na cały dzień.
W Gdyni oceanarium i przy plaży wypasiony plac zabaw od razu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sala zabaw w mieście? Tylko Magiczna Kraina! Jest tam wesoło, bezpiecznie, mnóstwo atrakcji. Sprawdź sam na: https://www.magicznakraina.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

do góry