Widok

Plagiat

ta pieśń mniej mi się podoba :( ale z piwem ( bezalkoholowym ) to się zastanowię ^_^
pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"O"

tu nie chodzi o pozbieranie sie... tu nie chodzi o usmiech przez lzy... tu chodzi o Nas... znam Ciebie... znasz mnie... lecz nie wmawiaj mi czegos czego nie ma miejsca... i odezwij sie w koncu tak jak bylo to kiedys i byc wciaz moze ...a moze tez byc calkiem inaczej... pytanie tylko czy jeszcze tego chcesz tak jak chce ja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przytłoczona wiesz kto

Oj ...
A co to znowu za buzia :( ?
Bo nasle Pacjenta zeby reanimowal jak na filmiku ... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

P&W and If

ja tu od czasu jeszcze też się pojawiam ale na jakis czas musze sie wciagnac w nowa prace i nie mam czasu na pogawedki :(( nad czym ubolewam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sisterki

Cos Wy jakies takie smutne dzisiaj :(
Wskakujcie do Pacjenta ...
Zrobimy reanimacyjnego przekladanca ( cokolwiek by to znaczylo ;-) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

P&W

ja tam z chęcią ale od poniedziałku trzeba troszke pościemniac szczególniewnowej pracy

Ifcia czemu nie mówiłaś że idziesz pić!!!! byśmy się razem złoiły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oolka

Chyba ze tak :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani

Na chwilę odblokowano nam net... :)
Całuski słodkie dla Oolki, Beniutki i Pacjenta ... juz nie w czółko... :*
Trzymajcie się .... ta pogoda jest tragiczna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oolka & pacjent

czesc kochani ale mnie tu dawno nie było pozdrowionko cmokaski dla pacjencikow i słuchaczy naszego wariatkowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

If... czytająca maile ;)

Mniammmm ... :-)
Faktycznie slodki ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Benia

Do tej pory mam w ustach smak czekolady ... ;-)))
Prawda jest, ze smak czekolady w duzym stopniu zalezy od sposobu w jaki sie ja serwuje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

P&W

Taki był mój zamysł.... ;)



Cmokas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Benia

Do tej pory mam w ustach smak czekolady ... ;-)))
Prawda jest, ze smak czekolady w duzym stopniu zalezy od sposobu w jaki sie ja serwuje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

P&W

Taki był mój zamysł.... ;)



Cmokas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

If & Benia

odblokowali was ale za to podaja was podwojnie ;)
albo mi sie w oczach dwoi

a przeciez nic nie pilam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pacjent

a moze masz ochote powtozyc to na zywo jeszcze raz?
zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Benia

Benia nie poznaje Cie!!!

P&W a już miałam nadzieję że mam na Ciebie monopol!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oolka

A kto Cię tam wie czy piłas czy nie...
Ty zawsze na dużej piersi dużą piersióweczkę 3masz... ;)
Całuski skarbulq.. czy w nowej pracy również robisz zawody miss mokrego podkoszulka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oolka & pacjent

no oolka ta to ma dopiero piersi na piersiwke takie ze ho ho
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pacjnt

miało byc piersiówke :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wariatki

miss mokrego podkoszulka jeszcze nie robie, a jest przed kim

chlopow ci tu dostatek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry