Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zderzak od Mazdy wątek zamknięty Świetny warsztat! Super wykonana robota spawalnicza. Zderzak PUR naprawiony w...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

spawanie plastikowej klamry zatrzaskowej do plecaka wątek zamknięty Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa. Fachowiec w parę minut naprawił mi...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Polecam wszystkim usługi w tym warsztacie. wątek zamknięty Uszkodzony zderzak Audi A6 – naprawa wykonana doskonale, zgodnie z umową, w...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

pospawane część od lodówki (drzwiczki) wątek zamknięty Jestem przeszczęśliwa, że odzyskałam swoją lodówkę. Oczywiście części...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Zaniosłem im lampę od Volvo z wyłamanym uchwytem. Bardzo dobrze przyspawali...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Box samochodowy. wątek zamknięty Oddałem do naprawy box samochodowy od Toyoty. Box jest koloru czarnego, i po...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Zderzak PUR wątek zamknięty Bardzo porządnie naprawili mi zderzak PUR od Mercedesa, uszkodzony po...
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Warsztat pierwsza klasa! wątek zamknięty Do Plastik AG zaniosłem wyłamaną aluminiową rurę pod siodełkiem. Obsługa...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2015

Fachowiec pierwsza klasa. Szczerze polecam. wątek zamknięty Spawanie plastiku, tylny zderzak. Spore pęknięcie bardzo ładnie zaklejone i...
~Ford Focus II
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Naderwany reflektor w C5 wątek zamknięty Dobra "stara szkoła" z myśleniem przy usuwaniu usterek, niskie ceny, robota...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Szybko i solidnie wątek zamknięty Ja też polecam ten zakład wysoki standard usług i duza wiedza z zakresu...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

szybko i po dobrej cenie wątek zamknięty Spawanie przedniego zderzaka (pęknięcie) w Hondzie Civic po delikatnej...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo solidna i trwale wykonana robota, posiadam nietypowe auto, do którego...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Cofając autem (toyota Corolla d4d kombi) wjechałem w śmietnk. W zderzaku...
~SzymonB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry