Widok

Platan Gdynia jak tam się pracuję?

Witam! Jakie są tam warunki pracy i płacy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam tej firmy mało płacą ludzi traktują jak zwierzęta wykorzystują na maksa wolne soboty są pracujące 8 godzin i niema 50 ani 100 normalne godziny pracy a szefostwo tam jest do niczego po prostu do bani.dużo obiecują a nie dają.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chcesz stracić zdrowie lub życie to jak najbardziej polecam. W tej firmie człowiek jest śmieciem. Pracujesz do ostatniego tchu, po czym wciskają Cie do samochodu w którym jedzie 11 osób do tego kierowca jeśli źle trafisz -jest pijany. Latem jest ok.. pielisz lub zbierasz śmieci, jeśli jesteś laską to już wogóle masakra bo przy upale +30st C ubiorą Cie w grubą koszulkę z krótkim rękawkiem i długie spodnie plus kamizeleczka. Oczywiście nie spodziewaj się że kiedy zacznie padać deszcz to schowasz się gdzieś - nie ma takiej opcji. Ciekawie jest też zimą..praca na mrozie lub w deszczu, po kolana w błocie sadzisz sobie roślinki. Nikogo nie obchodzi to, że jesteś przemoczony, przemarznięty i już nie masz siły...ah zawsze możesz usłyszeć słowa otuchy typu "trzeba było się uczyć..." Dostajesz umowę zlecenie i wypłatę po którą musisz stawić się osobiście na bazie i odstać swoje w kolejce z innymi pracownikami. Generalnie praca jest ciężka fizycznie, warunki beznadziejne ale jedyne co mogę powiedzieć pozytywnego to -to, że nigdzie nie spotkasz tak fantastycznych ludzi jak w tej firmie. Chodzi mi o pracowników.Ciężka praca jednoczy. Nie ma tam miejsca na plotki czy kłótnie. Jedynie dzięki ludziom którzy tam pracują możesz mieć siłę żeby następnego dnia rano wstać i pójść znów do roboty. Spróbuj:)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałem tam 3 miechy. Robota zarąbista, ludzie OK. Tylko co nie którzy się czuli jakby byli tam kierownikami.Zbieralem smieci,chodząc po ulicach z czarnym workiem, czysciłem kible betonowe na skwerze. Najlepiej się pracowało w Sopocie na hotelu Mera Spa. I trawkę też kosiłem. ogólnie to w porzo było. Tylko ten kierownik pożal się Boże.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałem tam 3 miechy. Robota zarąbista, ludzie OK. Tylko co nie którzy się czuli jakby byli tam kierownikami.Zbieralem smieci,chodząc po ulicach z czarnym workiem, czysciłem kible betonowe na skwerze. Najlepiej się pracowało w Sopocie na hotelu Mera Spa. I trawkę też kosiłem. ogólnie to w porzo było. Tylko ten kierownik pożal się Boże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łysy pilnuj się i twoj tomus !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie stawki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałem 8 zł/netto. najfajniejsze było to że płacone od 7 a czas pracy konczył od chwili wyjazdu z miejsca pracy. Np. jak zjeżdżaliśmy z sopotu do chwarzna (nieraz godzinę czasu to trwało) to nie płacili nam za powrót. A trzeba było wrocic na bazę, aby listę podpisać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to widze że dają zarobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz może jest inaczej. Zadzwoń do nich. Dali ogłoszenie na anonse.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki pokrzywdzony a jak do sopotu godzine jechałeś to zapłacili za siedzenie w samochodzie/czyli za nic/ wtedy był ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakie to smutne że trzeba do pracy rano wstawać i że musisz nosić ubranie robocze :) masakra jak się czyta takie opinie poszlifuj w zęzie statku :) tam jest gorąco hihihi . Spadnie deszcz i co pracujesz i pałacą za godziny :) najlepiej żeby nie pracować w deszczu i płacili :) Ja w Angli pracowałam i descz nie deszcz i nikt nie narzekał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam a przyjmują tak z ulicy czy też po znajomości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku mieli ogłoszenie w anonsach. Biorą kogo leci. Z tego co wiem to firma-baza miesci się teraz w Łężycach, a nie na Chwarznieńskiej 91 D.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest tu ktoś na forum z Platana? Johny pozdrawia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahahahahaha to nie firma ogrodnicza lecz obóz pracy gdzie robotników traktuje Łysy jak wyrobników wyzywajac ich od róznych, a i płatnosci są zle obliczane, po prostu brak pracy na rynku pracy powoduje ,ze ludzie muszą miec z czego żyć wiec idą tam nieświadomi swego podłego tam losu.Dla wielu osób zalegaja z płatnosciami nie do odzyskania ,a o umowie o prace nie ma co mówić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za głupoty nie zalegają z płatnościami można wiele napisać że jest to ciężka praca itd ale mi zapłacili za 10 dni bo wyjechałem do belgi i jak wróciłem po 6 miesiącach to wypłacili tak jak obiecali a w Belgi to był obóz pracy no tak ale za euro więc wszyscy szczęśliwi . Mój ziom wrócił do nich i już 4 miesiące robi i kasę dostaje zawsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Firma ta ma baze w łężycach ok 2km polną drogą od ulicy i przystanku dużo osób ma problem z dojazdem.Na rozmowie powiedza wszystko ładnie pięknie, zarobki do 12zł/h,ale tak nie jest.8zł/h dla kazdego. Praca ciezka dla wytrwałych i silnych psychicznie.Szefostwo wogóle nieszanuje pracowników szczególnie pan łysy który nie zna sie na pracy a udaje madrego.Pracownicy i brygadzisci wiekszość wporzo oprócz takiego jednego pijaka...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca spoko wiadomo łatwo nie jest ale jak ktoś nic nie potrafi ledwo łopatą rusza :) Pracuje dużo osób i chcą nadal pracować kilkanaście osób od wielu lat Jeśli chodzi o zarobki to do 12 ale trzeba coś potrafić lewusów przychodzi z 100 osób rocznie na kilka dni wiadomo najlepiej do stoczni i nic nie robić . Ci co tak narzekają to mają mgr przed imieniem hihi i są zasypani ofertami pracy . Nie chciało sie dzwigać teczki trzeba nosić woreczki . Jedno jest pewne jak ktos ma poukładane w głowie i jest uczciwy to ma ok , pensja zawsze na czas i umowa coprawda zlecenie rzadziej umowa o pracę ale ubezpieczenie jest i historia pracy .A jesli chodzi o tego łysego szefa to właśnie on jest OK owszem opierdoli ale wesoły jak potrzeba to pomoże i pogada doradzi :) Polecam zawsze lepiej zarobić 9-10 zł niż porobisz 3 miesiące za 15 a potem 3 miesiące ci nie zapłacą .Liczyć Panie i Panowie . Jony pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A Ty Witek nie w robocie, że się na forum udzielasz ??!! A może Ty kierownikiem tej 'firmy' jesteś, hm ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Logiczne że Witek to pseudo a kierownikiem nie jestem Piotr jest kierownikiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
12 zarabiają kierowcy zimą na pługach 8 zł ci najgorsi a normalni 9 -10 to zależy jak robisz . Czasami jest ciężko ale czasami luzik ale zimą pracujesz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak kobietom sie tam pracuje jaka stawka? napiszcie kobitki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobiety 9 zł netto wiekszość dobrze sie pracuje ale trzeba solidnie pracować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Totalny syf, najniższa krajowa + kasa pod stołem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry