Widok
Dlatego też ja wolę wyszaleć się na imprezie ;)
Usłyszałem od kogoś (żadne odkrycie szczególne ale jednak kolejne potwierdzenie), że kobiety żyją dłużej bo dają upust emocjom natychmiastowo podczas gdy mężczyźni są bardziej opanowani, zbierają złe emocje a wybuchają dopiero gdy czara się przeleje. Sam tak mam. Ale talerzy nie tłukę, nożami nie żongluję - bez obaw ;)
Usłyszałem od kogoś (żadne odkrycie szczególne ale jednak kolejne potwierdzenie), że kobiety żyją dłużej bo dają upust emocjom natychmiastowo podczas gdy mężczyźni są bardziej opanowani, zbierają złe emocje a wybuchają dopiero gdy czara się przeleje. Sam tak mam. Ale talerzy nie tłukę, nożami nie żongluję - bez obaw ;)
@Inka - wierzę. Po prawdzie nie jest źle. I warto było ;)
@k.a. - też tak mawiam. Serio. Byle to pomogło.
http://www.youtube.com/watch?v=O3UWO_0roqw
@k.a. - też tak mawiam. Serio. Byle to pomogło.
http://www.youtube.com/watch?v=O3UWO_0roqw