Widok

Po odstawieniu tabletek

Po jakim czasie od momentu odstawienia tabletek pojawił wam się pierwszy naturalny okres? Licząc od daty zakończenia ostatniego krwawienia z odstawienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Próbowałam mierzyć temperaturę (teraz mija mój pierwszy cykl bez tabletek), ale dałam sobie spokój - nic z niej nie wynikało, poza pijanym zygzakiem bez ładu i składu. Chcę doczekać do pierwszej naturalnej miesiączki i wtedy zacząć mierzyć - powinno być lepiej.

Kwestia: kiedy ona będzie - przeraża mnie wizja kilku miesięcy bez okresu, przecież to znaczy, że coś byłoby grubo nie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy mozesz miec od razu a mozesz po roku zalezy od organizmu. polecam NPR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja brałam 2 lata tabletki i okres dostałam po kilku miesiącach od odstawiania ale to nie ma reguły i każdej dziewczyny jest troche inaczej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (61 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry