Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirosław Dalidowski - opinia wątek zamknięty Witam Was, Od lat jestem klientem punktów "Pod Słoniem" w różnych miejscach,...
~Mirosław Dalidowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa klienta, wysoka jakość usług oraz...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

WSZYSTKO SUPER TANIO I OD RĘKI!!! wątek zamknięty Trochę obawiałem się o jakość i cenę usług z uwagi na przeciętne oceny na...
~Fonokaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Bardzo nieprofesjonalni, straciłam prawie 2 godziny na oprawienie drutowe...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i sprzęt najlepszej jakości. Jedyne takie miejsce w...
~Judyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

obsługa to jakiś zart wątek zamknięty Obsługa to tragedia - pani szczupła - niemiła, chamska, ordynarna, powolna,...
~On
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Jakość i usługi super, ale za to wyzysk personelu niesamowity.Pracujesz za...
~Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Nie wiem, co sądzić wątek zamknięty Mam do Słonia najbliżej, a zdarza mi się drukować coś w kolorze, gdy moja...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2013

Pachnie komuną wątek zamknięty Nie wiem gdzie się zaczyna profesjonalizm tej firmy, ale kończy się na...
~Paul Tibbets
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

druk kolorowy wątek zamknięty Naprawdę polecam, tak doskonałego druku w tej cenie nie ma nigdzie indziej !...
~julo
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2009

Ogólnie wątek zamknięty Zamawiałam pieczątki i nie dostałam ich w terminie. Dotego żle wykonane....
~klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

zrzut VHS na DVD wątek zamknięty Brak kontroli nad jakością nagrań, zero konserwacji taśmy, sprawdzenia jej...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

12

wątków

do góry