Pod Zegarem

Pensjonaty, wille

Gdańsk, Wierzbowa 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia Pyszne jedzenie w odpowiedniej cenie z profesjonalną obsługą. Przyjazne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2023

Ania - opinia wątek zamknięty Z usług lokalu korzystaliśmy wiele razy, czy to przychodząc na obiad, czasem...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

W zestawie przypraw jest chyba tylko sól wątek zamknięty Pierwsze zamówione jedzenie (ryby oraz barszcz) były w miarę dobre, więc...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Zawsze spóźnienia wątek zamknięty Dziś zamówiłem dwa dania dnia z restauracji pod zegarem to byl błąd. Pani...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Super! wątek zamknięty Pojechalismy z mezem i synkiem na obiad do restauracji pod zegarem. Z...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Drugie danie tak - zupa zdecydowanie nie wątek zamknięty Do drugiego dania w zestawie obiadowym nie można się przyczepić. zawsze...
~b.g.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

polecam każdemu wątek zamknięty Nie rozumiem takowych opini ponieważ bylem w lokalu i jem tam nie od dziś i...
~on
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Zawiedziony. wątek zamknięty Zamowiny placek po cygansku. Wersja papierowa placka usmazonego duzo...
~RADEK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

POLECAM! wątek zamknięty Pierwszy raz zamówiłam jedzenie. Danie dnia składające się z zupy oraz dania...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Nigdy się nie zawiodłem! wątek zamknięty Od kilku lat zamawiam jedzienie Pod Zegarem - to jest nie do pojęcia, że ani...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

pyszne jedzenie wątek zamknięty Byłem tam 5 raz na obiedzie. I znów zachwycony. Przyznam, ze pierwszy raz...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Mile zaskoczony wątek zamknięty Znajomy polecił to miejsce podczas rozmowy o prostym. domowym i smacznym...
~sitrec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajny lokal, z kilku względów: - zawsze smaczne i świeże żarcie -...
~satan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Smacznie....Polecam Bitki Wołowe.... wątek zamknięty W niedziele byliśmy z rodziną na obiedzie ,było smacznie jak zawsze ,ale...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2014

Zaówienie na telefon wątek zamknięty Dość często zamawiałam ,,danie dnia,,ale po ostatnim szaszłyku już tego nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2014

Pysznie!! wątek zamknięty Przychodzimy z rodzina na obiadki. Jedzenie pyszne a pierogi z jagodami palce...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Natalia B - opinia wątek zamknięty Bardzo mila i uprzejma obsluga. Dania podane szybko i ladnie przybrane....
~Natalia B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

przyjęcie weselne - bardzo zadowoleni Państwo Młodzi wątek zamknięty Pod Zegarem - to cudowne miejsce, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Lokal jest super! wątek zamknięty POD ZEGAREM byłam na rodzinnym obiedzie ale również wyprawiałam urodziny...
~goja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Mile zaskoczeni wątek zamknięty Nocowaliśmy w pensjonacie kilka razy .Potrzebowaliśmy nagle szybkiego noclegu...
~małżeństwo 50
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry