Widok

Podcięcie wędzidełka u noworodka- GDZIE

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Serdecznie proszę o podzielenie się informacją, gdzie i u kogo w Trojmiescie udało się Wam podciąć wędzidełko u noworodka przy problemach z karmieniem piersią z powodu zbyt krótkiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie dzieki pomocy poloznych na zaspie udalo sie podciac zaraz przed wypisem ze szpitala, ale i tak bylam cala poraniona przez dziecko, bo nie moglo zlapac dobrze brodawki. Moja rada - zrob to jak najszybciej, prywatnie. Zsjmuje 3 sekundy i bez placzu, a ratuje KP. Dzwon po laryngologacb inputwj kto podetnie ambulatoryjnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, tylko znalezienie kogoś kto to wykona jest bardzo trudne .. nie mam pojęcia z czego to wynika .. ale naprawdę jest to w Trojmiescie problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NCM Przychodnia Otomińska
lek. Bogdan Bieliński wykonał taki zabieg mojemu synkowi. Wiem, że Pan doktor przyjmuje też na Jagiellońskiej ale tam są długie terminy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Wesołowskiego w Gdyni Poradnia Dziaki Leśne. Korzystałam z jego pomocy z każdym z moich 3 dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chirurg dziecięcy, tak ? Od ręki robi taki zabieg w tej przychodni czy jak to wyglada ? U noworodków tez ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Bieliński jest otolaryngologiem nie chirurgiem. Zabieg był przeprowadzony na wizycie, trwał dosłownie chwilkę. Synek miał wtedy 1,5 miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Wesołowski jest chirurgiem dziecięcym. Zabieg robi na miejscu w czasie wizyty. Moje dzieci miały ten zabieg mając córka - 2,5 miesiąca, syn - 18 dni i syn - 13 dni. Wszystkie dobrze go zniosły, chwila płaczu ani kropli krwi. Po 15 minutach można dziecko przystawić do piersi i po problemie. Po tygodniu wizyta kontrolna. Dzięki temu zabiegowi zaczęły prawidłowo ssać i udało się rozkręcić tak laktację, że zaczęły prawidłowo przybierać na wadze a wcześniej był z tym problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuje bardzo , do Gdyni mam bliżej, dlatego tu spróbuje uderzać. Czy długo się czeka na wizytę ? Potrzebne skierowanie ? Czy może prywatnie też można ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja za każdym razem miałam skierowanie od pediatry. Czas oczekiwania na wizytę ok. 1-2 tygodni. Prywatnie nie wiem czy przyjmuje, ale radzę na NFZ, bo terminy nie są odległe.
http://www.przychodniagdynia.pl/poradnia-chirurgii-dzieciecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja podcinalam u stomatologa w wsp ale pracowałam tam i było to po znajomości natomiast w szpitalu nie udzielili mi zadnych informacji, ba a nawet nie powiedzieli ze wedzidelko przeszkadza...sproboj u dentysty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra robiła to prywatnie, bo dużo pewnie i szybciej u dr Agnieszki Kasprzyk-Tryk. Procedura bezbólowa, 5 min.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry