Widok

Podkladki pod tablice rejestracyjne "jestem z Gdańska"

Wie ktoś może gdzie można kupić takie podkładki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
szukaj ramek pod tablice na allegro.... spory wybor :) dowolny napis etc. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam takie, a chyba kupilem w norauto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tych podkladek nie mozna kupic-ja je dostalam w biurze promocji w Gdańsku, podobno daja je przy rejestracji samnochodow
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
BIURO PROMOCJI UM w Gdańsku ul.Wały Jagiellońskie 1,w budynku Starej Wozowni pok.nr 1.Byłem i sobie odebrałem -gratis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekka zmiana , sa w urzedzie miasta , wjsciem glownym - na wejscie B ( od strony wew. parking), pokoj 29.-Gratis , w Wozowni juz nie maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem wczoraj w biurze promocji (w wozowni pokoj numer 1) i dostalem bez problemu. wiec juz chyba sa. super sprawa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
wie ktoś czy aktualnie można gdzieś dostać te podkładki pod ramki? z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wie ktoś czy można jeszcze je dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Popytaj w różnych marketach motoryzacyjnych, na pewno takie mają albo można takie zamówić. Dużo sklepów ma ramki ich produkcji - http://inwen.com.pl/ , moim zdaniem są najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rejestrowałem ostatnio auto na Milskiego i dostałem w okienku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że rozdają za darmo:)
http://gitpozyczka.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moim zdaniem ramki do tablic rejestracyjnych to bardzo ciekawe rozwiązanie. Daje wiele możliwości zastosowania zaczynając na swoim ulubionym motto jakim chcemy podzielić się z innymi uczestnikami ruchu, a kończąc na marketingu. Ostatnio spędzam dużo czasu za kółkiem i co chwilę widzę reklamy lokalnych biznesów ulokowane w ten sposób. Jeśli chodzi o firmę specjalizującą się w drukowaniu trwałych napisów to ramki.com.pl najczęściej się pojawia w dyskusjach na forach internetowych. Nie ma się co dziwić ponieważ jakość wykonania jest najważniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

do góry