Widok

Podwyżki za czynsz (ogrzewanie itd.) w Spółdzielni Morena

Cześć!
Zauważyłam dziś, że mój czynsz wzrósł dość istotnie. Wiem, że miały być podwyżki, ale wydaje mi się, że to trochę przesada w porównaniu do tego, co zapowiadano.
Mam mieszkanie niecałe 50m, mieszkam sama. Opłaty wzrosły o około 82zł. Ale była też podwyżka w listopadzie - również około 82zł.
Z czynszu 489zł, od tego miesiąca mam płacić 653zł (sic!). Sama zaliczka na CO w ciągu kilku miesięcy wzrosła mi o ponad 100%.
Jak to wygląda u Was? Czy też macie rachunki z kosmosu? Czy też dostaliście obie te podwyżki?
Trochę się martwię, bo ponoć kolejna ma być od lipca...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też wzrosły. Podwyżki mają być jeszcze dwie w tym roku. Teraz wzrosła opłata przez GPEC, następnie wzrośnie o zwiększoną stawkę na fundusz remontowy i potem kolejny raz. Jest o tym wzmianka na fanpage LWSM Morena na FB.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...

do góry