Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SAW44 - opinia wątek zamknięty Miła, fachowa i współczująca pacjentowi obsługa. Korzystam z usług Prodentu...
~SAW44
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Kanałowe wątek zamknięty Polecam wszystkim! Panicznie się boję dentystów, zwlekałem z leczeniem...
~Sławek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Nie polecam Poldentu ul. Jagielońskiej wątek zamknięty Gabinet sprawdza wrażenie bardzo dobrze wyposażonego i profesjonalnego....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Gabinet na Stogach wątek zamknięty Chcialam podziękować P.Adamowi i ekipie która tak świetnie dba o klientów....
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Polecam Poldent Stogi wątek zamknięty A zwłaszcza dr. Polcyna. Świetnie robi zęby a zwłaszcza leczenie kanałowe,...
~Nikita
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Lech Marciszyn-anioł nie lekarz wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy szukają świetnego fachowca a przy tym niesamowicie...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Zadowolny z wizyty w 100% wątek zamknięty Poszedłem na wizytę dentystyczną ot tak. Chciałem szybko umówić się aby...
~Cerix
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Dobry dentysta wątek zamknięty Dopiero jak mnie ból złapał to poszedłem do dentysty. Znieczulenie, szybka...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Nie chcę przesadzić ale leczę się tam od pięciu lat i jestem zadowolony z...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Rewelacja wątek zamknięty Rewelacja ! Super jakość, normalne ceny, profesjonalna obsługa ! Gorąco...
~Wandolot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

BARDZO Polecam Dr.Polcyna - Stogi wątek zamknięty Chodzę do dr.Adama Polcyna od roku i naprawdę polecam. Dzięki niemu...
~Stała Pacjentka - Ola:)
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Poldent wątek zamknięty Usługi dość drogie, jakość rzemiosła zależy od tego kto akurat przyjmuje....
~stała pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

szczerze nie polecam. wątek zamknięty A szczególnie Pana doktora który naraził mnie na potworny ból po ekstrakcji...
~monika raga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Tylko Poldent wątek zamknięty Byłam u wielu kiepskich dentystów, aż w końcu, z ogromnym bólem trafiłam do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

polecam wątek zamknięty polecam zapisywanie się do Pani dr Kostiuczuk. zawsze jestem bardzo...
~czarny
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

ocena wątek zamknięty najlepsza lekarka z prywatnego centrum stomatologiczne jest kazimiera...
~wiewióra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry