Odpowiadasz na:

Pole dance

hey kobietki ;) szukam osoby która byłaby chętna zapisać się ze mną na zajęcia pole dance w Gdyni, poziom 0 gdyż chcę zacząć dopiero przygodę z tym sportem ;) jeśli jesteś chętna zostaw meila...

hey kobietki ;) szukam osoby która byłaby chętna zapisać się ze mną na zajęcia pole dance w Gdyni, poziom 0 gdyż chcę zacząć dopiero przygodę z tym sportem ;) jeśli jesteś chętna zostaw meila napewno napiszę ;)

zobacz wątek
10 lat temu
~pole

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry