Widok
Polecam Prof. Łukaszuka!
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Invicta Gdańsk. Profesor Łukaszuk to prawdziwy profesjonalista. Dokładnie wyjaśnia cały proces i wyznacza jasne wskazówki postępowania. Bardzo miła i kompetentna obsługa wspierająca Profesora (pani Agnieszka) stanowi o jakości całej kliniki. Wierzę, że uda nam się z Invictą osiągnąć cel i wkrótce z mężem doczekamy dzidziusia :)
Moja ocena
Invicta
kategoria: Prywatne kliniki
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
czas oczekiwania: 5
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.3
* maksymalna ocena 6