Widok
Polecam!
Warto pójść i się przekonać, że dieta to nie zło tylko kilka wyrzeczeń które da się znieść, od 4 miesięcy uczęszczam do pani Beaty Krawczyńskiej i z pełnym zaufaniem mogę polecić usługi ponieważ ja straciłem 16 kg i jestem z tego bardzo dumny. Bez większego wysiłku spadłem na wadze wystarczy się stosować do zaleceń i samo leci w dół. A najważniejsze jest to, że uczę się zdrowo odżywiać a dieta nie jest zbyt droga co mnie bardzo cieszy. POZDRAWIAM!
Moja ocena
Mój Dietetyk
kategoria: Dietetycy, leczenie otyłości
obsługa: 6
jakość usług: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6