Widok
Polecam
Jestem zadowolony z obsługi i na pewno będę wracał. Nie ma problemów z umówieniem się na szybką wizytę. Ceny normalne, nowoczesna stacja, życzliwa obsługa.
Moja ocena
obsługa: 6
czas realizacji: 6
jakość usług: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6