Widok

Polecam

Bardzo dobry lekarz prowadzi moja ciążę zagrożona poronieniem i jestem bardzo zadowolona czasu nie wylicza kiedy mam pytanie dzwonie do niego i rozmawia zemnna tak długo aż wszystko zostanie wyjaśnione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kogo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry