Byłam kilka razy, jestem bardzo zadowolona, paznokcie wyglàdajà rewelacyjnie, pani wykonujàca zabieg sympatyczna, delikatna. W salonie stosujà lakiery dobrej jakości, długo utrzymujà się na paznokciach.