Widok
Polecam zdecydowanie
Byłam kilka razy, jestem bardzo zadowolona, paznokcie wyglàdajà rewelacyjnie, pani wykonujàca zabieg sympatyczna, delikatna. W salonie stosujà lakiery dobrej jakości, długo utrzymujà się na paznokciach.
Moja ocena
Studio Urody Estetica
kategoria: Paznokcie
oferta: 5
obsługa: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6