Widok

Polećcie pediatrę który przyjedzie niedzielę na wizytę domową

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej
Potrzebuje namiarów na dobrego pediatrę który przyjedzie na wizytę domową na Niedźwiednik Zazwyczaj korzystam z usług Folwarskiego - ale nie odbiera telefonu. Proszę napiszcie na jaki koszt się nastawić
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o rety...ile ofert :/

no nic chyba do szpitala podjadę, bo w przychodni która ma dyżur nie ma pediatry
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Andrzej Folwarski ul Góralska zaraz poszukam jego numeru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
80-292 Gdańsk, ul. Góralska 13 /10
pomorskie
Tel.: (58) 3425844
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie wiem jak u niego z niedzielami spróbuj zadzwonić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Radtke 600-226-238

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
blanca u nas w przychodni na Mickiewicza we Wrzeszczu jest zawsze dyzur calodobowy lavcznie z pediatra, ja sie niedlugo wybierm tez z mala bo jej sie pogorszylo
moga korzystac wszyscy nawet nie zapisani do przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kachnat - czytanie ze zrozumieniem się kłania - pisałam, że Folwarski nie odbiera ;) - ale dzięki
maja - a w którym miejscu na Mickiewicza ta przychodnia? Masz jakiś telefonik do nich? Z góry dziękuję
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mova-n - a ile bierze za wizytę? Polecasz?

maja - juz znalazłam i adres i tel. ale pewnie do rejestracji bo nikt nie odbiera
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam z mala tam godzinke temu ponad , ale pani doktor cos nietrefna sie trafila:/ ale nie z naszej przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam. Sama mam do niej kontakt od znajomej, która już kilkakrotnie korzystała z jej usług. Pani dr za wizytę bierze 50 zł (wydaje mi się, ze to niewiele). U nas trafiła z diagnozą. Dodatkowo dokładnie obejrzała małego z każdej strony. Nie spieszyła się. W ogóle sprawia wrażenie bardzo sympatycznej i ma fajne podejście do dzieci

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiecie czy dr.Radtke jeździ do Gdyni też? czy tylko Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podejrzewam, że tylko Gdańsk, gdyż jest z Ujeściska. Ale może zadzwoń i spytaj. Wiem, że jest zmotoryzowana.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maja - dobrze to ujęłaś "nietrefna" Byłam z dzieciakami, ale ponieważ my nie z rejonu to niemiło poinformowała, że za 1 osobę 50 zł mam zapłacić - a że dwójka chora to sobie odpuściłam - głównie dlatego bo była nieuprzejma. Gówniana rejonizacja, kontrakty, ehhh same brzydkie słowa cisną się na usta
Z NFZ można korzystać na szczepienia i porady. Przy chorobie dzieci odpada!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry