Widok

Policja zlikwidowała plantację konopi indyjskich w Gdyni

Opinie do artykułu: <a href="http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policja-zlikwidowala-plantacje-konopi-indyjskich-w-Gdyni-n41156.html">Policja zlikwidowała plantację konopi indyjskich w Gdyni.</a>

Kryminalni z gdańskiej komendy wojewódzkiej zlikwidowali w środę w Gdyni plantację konopi indyjskich. Na miejscu zatrzymano 44-letniego mężczyznę. Uprawa była ogromna - liczyła ponad 600 krzaków.Plantacja znajdowała się pod jednym z gdyńskich domów jednorodzinnych. Krzaki znajdowały się w piwnicy. Główne drzwi do niej były zamurowane, do środka można było się dostać tylko przez specjalne ukryte wejście, znajdujące się wewnątrz budynku.- Na miejscu funkcjonariusze znaleźli ponad 600 krzaków ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, ale pech.

Znowu trudniej będzie dostać.
popieram tę opinię 198 nie zgadzam się z tą opinią 35

moze na miejscu jeszcze cos zostalo ??

w jakiej to dzielnicy, ma ktos adres?? ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

dlaczego pytam się dlaczego. Zostawcie zielarzy w spokoju

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i co teraz nieeeeeeeeeeeeeeeee
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 8

szkoda:(

najczęściej wpadają takie plantacje jak policja trzepie rachunki za prąd, w takich plantacjach prądu trzeba dużoooooooooooo,, a jak do tej pory rachunek był powiedzmy 400zł na domek i zaczynają sie pojawiać 4000 i więcej to sorry trzeba być kretynem bez wyobraźni!!!!!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki generator "troszkę" hałasuje i smrodzi. Jak byś nawet go w tej piwnicy zamontował i wygłuszył. To co z spalinami? W komin. Latem spaliny (benzyny, ropy) z domowego to całkowicie normalne? A może dętki dmuchać takimi spalinami. Nie dość że biznesik to jeszcze ekologia :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym uran kupil i z tego mial energie ;)

a tak powaznie to (*). znowu tyle dobra sie zmarnuje...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

true

bo jak inaczej niby doszli? chyba że jakiś "zyczliwy" zakapował :/

i znowu będzie trudniej o trawke :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

policja dynamizuje rynek

tak to dziala.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawda. A potem handlarze odpalą policji dolę
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

ceny sie nie zmieniaja od wielu lat

jedynie jakosc i dostepnosc
a z tym bywa czasem coraz trudniej
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

TWARDA WALUTA

W życiu. Konopia zawsze kosztowała w detalu i będzie kosztować tyle samo
30 zł/1gram
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym gramem to bym nie przesadzała, polski gram"dilerski" t na moje oko jakieś pół do 3/4 grama...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znowu komuś biznesik zamykają.

Bezsens.
popieram tę opinię 111 nie zgadzam się z tą opinią 17

następny na socjalu wyląduje...

straszne
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale bym se zajaral !!!!

puff pufff
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska to chory kraj.

Powinni zalegalizować posiadanie i hodowanie na własny użytek, wtedy nie było by problemu z dopalaczami dealerami i innymi pierdołami.
popieram tę opinię 177 nie zgadzam się z tą opinią 38

a gdyby tak zalegalizować posiadanie w niewielkich ilościach a w zamian podnieść ceny alkoholu??? może by było mniej patologii??
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

matko jezusie chrystusie

sam jezus nazarenski pil wino i nim dilowal, wiec to samo dobro - ziolo to zuo, sodoma i gomora, ludzie sie ciesza i sa wyluzowani zamiast cierpiec i za grzechy pokutowac!! sam SZATAN!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

sam jesteś chory i dlatego ten kraj jest chory. Jak wyleczy sie takich jak ty z tej "dzikiej choroby" to i Polska będzie zdrowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to prawda, że w Czechach można uprawiać konopie na własne potrzeby?
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 11

tak to prawda

niestety daleko nam do Czech mamy za dużo hipokryzji w rządzie i za dużo pokolenia J.K. ale starzy wymrą i młodzi przejmą stery taka jest kolej rzeczy !!!!!
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 7

ma prawo wyborcze takie jak każdy obywatel

i niestety podejmując decyzje myszą brać pokolenie J.K. pod uwagę i polityków PiSu którzy każdą okazję wykorzystają do swojej gry politycznej no ale takie są prawa demokracji
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

no tak, zawsze jest jakas wymowka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zastanawiałeś się nad posadą rzecznika PO?

Wyraźnie się do tego nadajesz! Po pierwsze z tego co mówisz wynika, że rząd PO dba tylko o PR i sondaże i boi się podjąć jakiejkolwiek niepopularnej decyzji. Jeśli tak, to jazda! Nie potrzebujemy rządu który boi się rządzić, zwłaszcza podczas kryzysu! A po drugie to od kiedy to PO tak przejmuje się wyborcami PiS? Chociażby ostatnio "sprawa krzyża" pokazuje, że PO nie przejmuje się "pokoleniem J.K.". A, no i po trzecie to politycy PO też "każdą okazję wykorzystają do swojej gry politycznej". Jedni są warci drugich!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

rzecznik PO hmm to Pan może tak posłem PiS

na tym polega demokracja że rządzi większość politycy podejmują swoje decyzje by zyskać elektorat biorąc pod uwagę elektorat opozycji każdy każdemu chce zabrać głosy wyborcze mam tu na myśli trzy liczące się partie PO, PIS, SLD i każda partia dba o sondaże i wedle nich podejmuje swe decyzje dla tego w rezultacie rządzimy my Polacy jeżeli nie zgadzasz się z tą opinią to masz wypaczone pojęcie dzisiejszej polityki i przemawiają przez Ciebie poglądy Karola Marksa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Banda Idiotow

Człowieku jestes głupi jak but w polsce jest wiecej partii niz PO i PiS a wy farmazonicie ciagle o nich i o to im chodzi ! zapal i sie zastanow xD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lechisto odłóż jonta i do nauki !!!

zatrważający jest poziom inteligencji wśród kibiców naszej reprezentacji, mam nadzieje że Pan jest wyjątkiem na którym opieram tą opinię, co do mojej wypowiedzi ,,LICZĄCE się partie PO,PIS,SLD" to są partie mające największe poparcie społeczne dla tego za stosowne uważałem ich wymianę poparcie dla pozostałych partii jest w granicach błędu statystycznego czyli koło 1% opierając się tutaj na wyborach prezydenckich
Ps. palenie niektórym szkodzi !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc

można w czechach sadzic jeszcze wiencej niż w holandi mieszkam w czechach i sobie sadze własnie mam 3 krzaki gotowe dobrego skunika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clinton palił ale się nie zaciągał - został prezydentem

Tusk palił, został premierem.

Tyle się mówi o wyrównywaniu szans, a tu przez ściganie plantatorów utrudnia się młodym ludziom zrobienie kariery.
Może lepiej jakieś dotacje z UE załatwić na uprawę.
popieram tę opinię 109 nie zgadzam się z tą opinią 16

ja też paliłem!

...ale kariery nie zrobiłem... :(
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

kariery! haaaaaaaaahahahahaha!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

3/4 palaczy ma wyższe wykształcenie...

a z tego starszego hipisowskiego pokolenia to prawie wszyscy, a nawet jeśli nie to i tak mądrzy ludzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

LEGALIZACJA!

Zalegalizować marihuanę i po kłopocie.
Państwo będzie miało zysk, a obecni plantatorzy (przeważnie osoby z historią kryminalną, tą prawdziwie kryminalną- rozboje, napady, kradzieże itd) stracą źródło dochodu.
popieram tę opinię 127 nie zgadzam się z tą opinią 21

Tak, i będziemy mieć tabuny młodych nierobów,

którzy będą tylko palili zioło i żądali zasiłków/emerytur i darmowej opieki zdrowotnej. Nie dzięki. Plus zgraja tych co od marychy zaczną na heroinie skończą, włócząc się po mieście i wymuszając pieniądze na działkę.
Chcesz palić, wyprowadź się do kraju gdzie można.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 48

"wyprowadź się do kraju gdzie można"

widać jak ograniczoną osobą jesteś XB gdzie mam się wyprowadzić do Holandii ? w której legalizacja jest już od dawna a kraj jest dużo bardziej rozwinięty od naszego, zarobki są nieporównywalnie wyższe a o opiece zdrowotnej o której wspominałeś nawet nie mówię gdyby nie mój dziedziczny patriotyzm na pewno już dawno bym tak zrobił i wolał bym tam odprowadzać podatki niż tutaj ale kocham ten kraj i wieże że jest tu więcej osób myślących jak ja. Twój strach przed legalizacją jest dla mnie zrozumiały, to jest normalne że boimy się rzeczy których nie znamy !!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 10

Też kocham ten kraj i te wieże.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale bredzisz człowieku.

Skąd masz te dane statystyczne, że ludzie po zielu mają skłonność do pobierania zasiłków? Raczej rzeszą bezrobotnych są alkoholicy... A ta "zgraja" co zaraz sięgnie po heroinę to aż 1% A większość przyszłych narkomanów zaczyna właśnie od alkoholu i jego nadużywania.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

dokładnie

ludzie lubią powtarzać stereotypowe opinie nie mając pojęcia jaka jest prawda
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

stereotyp jest opinią, a stereotypowa opinia to masło maślane! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

braawoo....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

XB

wyprowadź się lepiej do kraju gdzie ciebie chcą - bo my takich półmózgów jak ty nie chcemy tutaj.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

a teraz masz zgraje młodych pijaczków, którzy po alkoholu sa agresywni, kradną, gwałcą i siedzą w pierdlu i i tak na nich płacisz!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

chcąc zapalić skręta muszę skontaktować się z dealerem który posiada "twarde" narkotyki i który zapewne będzie namawiał mnie na spróbowanie ich. Gdyby panna marysia była ogólnie dostępna to nie musiałbym poznawać takiego towarzystwa...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

XB ma racje

tylko potem nie nazekajcie jak was jakis cpun , zaczynajacy od trawki , strzeli w morde lub zdewastuje auto w poszukiwaniu gotowki lub czegos do spieniezenia .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

każdy ćpun zaczyna od piwa

nie znam ćpuna, który nie zaczynał od browara. To piwo jest pierwszą używką, która popycha ludzi do innych używek. Gdyby zakazać sprzedaży piwa, problem by się sam rozwiązał.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

kłamiesz, każdy cpun zaczyna od mleka z cycka matki, zakazac mleka... i cycków też.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

zakazać kopulacji i rozmnażania

coraz więcej się tego narkomańskiego ścierwa rodzi i nie ma kto pracować
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, żeby nic nie było! nic nie będzie! tak będzie!!!

i jeszcze zjadaczy chleba ukamienować i dożywocie
no bo jak można jeść nielegalnie chleb,
kara śmierci dla chlebożerców
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

banda idiotow

pewnie, zakazac spacerow jeszcze bo nie znam osob ktore pija piwo i nie chodza na spacery
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

badna idiotow

a moim zdaniem takich jak ty powinni zamykac zeby sie idiotyzm wkoncu skonczyl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

banda idiotow

a ty zanim sie wypowiesz zastanow sie czy na pewno wiesz co mowisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

konopie

ale chlać wódę , lać rodzinę po mordach i korupcja z pokrętnymi przepisami-dewastować zdrowie szlugami i sobiepaństwo firm farmaceutycznych to wszystko w porządku jest co nie.wolne konopie -udostępnić dla narodu brać przykład z innych bardziej postępowych
popieram tę opinię 133 nie zgadzam się z tą opinią 8

alkohol wymużdza a marycha ponoć pomaga myslec

po co systemowi myślący obywatele? ruska szkoła wymużdzania społeczeństwa to jest właściwa droga!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

państwo musi stwarzać pewne pozory praworządności

żeby ogłupiać naród i doić podatki na coraz to nowe cele i walkę z coraz to nowymi zagrożeniami.
Po prostu wybrano takie a nie inne substancje jako zakazane i tyle, coś trzeba było przecież wciągnąć na listę. Ustawodawcom nie chodzi tu o jakieś moralne wyższe racje a najzwyczajniej w świecie o pieniądze.
Poza tym w Polsce pije się i pali dużo więc akcyza na szkodliwe substancje w tym wypadku jest ważniejsza niż krzewienie zdrowia w tzw. "społeczeństwie".

Pamiętacie, że w Polsce była nie tak dawno zakazana np. tabaka ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

banda idiotow

o co ci chodzi chlopie hahhahaha mowisz i o finansach zastanow sie "Ustawodawcom nie chodzi tu o jakieś moralne wyższe racje a najzwyczajniej w świecie o pieniądze.
Poza tym w Polsce pije się i pali dużo więc akcyza na szkodliwe substancje w tym wypadku jest ważniejsza niż krzewienie zdrowia w tzw. "społeczeństwie"." o co chodzi ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

też bym wolała by stary siedział wychilloutowany w fotelu niż wracał narąbany i darł morde na wszystkich...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

porządne plantacje to ja widziałem w niewolnicy Izaurze

a tu co? material z jakiegoś poletka.... phi
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

prawie 10 komentarzy

i wszystkie jak do tej pory ZA

popieram

a alkohol - narkotyk który powoduje gorzsze spustoszenie i zabija - wciąż legalny i ogólnodostępny
popieram tę opinię 147 nie zgadzam się z tą opinią 12

hehhe

zdazyli usunąć te "ZA"
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadza sie. np ten komentarz byl cala strone dalej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

trójmiasto mekką ćpunów?

Same ćpuny na forum i ciągle ta sama śpiewka o wódzie . Mentalność 13- latków. Ćpajcie , wciągajcie, dawajcie w kanał ile wlezie. Jestem za legalizacją pod warunkiem , ze leczyć będziecie się za własne ( ew. rodziców- na pewno chętnie wyłożą) a nie za moje podatki. Jest jeszcze jeden plus- szansa że natura na wasze własne życzenie wyeliminuje zaburzone jednostki nie potrafiące funkcjonować dojrzale i na trzeźwo.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 22

przestań ćpać wódkę i nie wylewaj tu swoich żali

jak mogłeś w tak niewielu zdaniach
taki ogrom bredni zawrzeć?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

To pokaż, jakie konkretnie brednie zawarł, a nie tylko bluzgasz. Z resztą z poziomu wypowiedzi wnioskuję, że pewnie masz 12 lat i konopi to nawet na oczy nie widziałeś!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

jak o mój najjaśniejszy można wskazać brednie w 100% bredni, w tym bełkocie ani jedno zdanie nie trzyma się kupy

ani jedno.

To własnie przedmówca ma mózg zgniły od religii
i jakiejś bolszewickiej ideologii,
stąd 100% bredni w bredni wygenerował.

Nie ma o czym mówić.
Zwłaszcza , że byłeś to ty sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zero litości dla ćpuna

Tak się składa , że tematem zajmuję się zawodowo. Głaskać po główce nikt was nie będzie. Zobaczymy jak będziesz kozaczył w ośrodku. Tam nie ma litości tylko uczciwa praca i życie na trzeźwo, dla niektórych nie do prze-życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mogę się założyć, że nie zajmujesz się zawodowo tematem.

Gdyby tak było, wiedziałbyś, że trawka prowadzi do ciężkich narkotyków tak samo jak alkohol, papierosy, kawa, herbata, mleko i powietrze.

To, że heroinista palił trawę, nie znaczy, że po blantach będziesz walił herę.

Chciałeś dobrze, a wyszło gówno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Postaw na loterii może się uda..

Tym razem zakład przegrałeś. Czytanie ze zrozumieniem też leży. Ćpaj dalej i do zobaczenia ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

banda debili

jezeli maria byla by legalna byla by na nia nalozona akcyza ktora bez problemu pokrywala by koszta leczenia a w tym momencie ty placisz za wszelkie akcje zwiazane z jej zakazem. pozdro pomysl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak niszcza przedsiebiorczosc....

Niszcza rolnikow i pozniej sie dziwia ze ludzie nie maja na KRUS :))
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

konopie

przykro że prezydent na którego głosowałem odrzucił poprawkę dt.konopii.ciekawe czy dożyję takiej wolności jak w niemczech holandi czy dani lub hiszpani albo chociaż w czechach
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2

a co, naprawdę myślałeś że nie odrzuci?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie głosujcie na staruchów i konserwatystów!

pora na młodych, rozsądnych polityków! mówmy głośno nie wstecznictwu i konserwie, może w końcu tej kraj znormalnieje..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

frajer...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

co jak co, ale zioło powinni zalegalizować

kto choć raz palił, wie jakie to przyjemne doznanie, a i branża gastronomiczna zyskuje na paleniu, bo gastrofazę trzeba szybko zaspokoić :) alkohol też jest dobry, ale bardziej szkodliwy
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 6

Gastronomiczna, muzyczna, sportowa, towarzyska...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZA legalizacją!

A co to kogo obchodzi jak kto sobie psuje zdrowie?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

niekoniecznie

teraz dostali nowe uprawnienia i pod pozorem podejrzenia korupcji zbieraja dane od sklepow sprzedajacych calkiem legalnie nasiono w internecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie paliłem ale jestem za legalizacją.
Proste jak drut, albo na tym interesie zarabia państwo czyli my albo nieliczni. Po zalegalizowaniu to by dopiero policja zaczęła takie interesy wykrywać.
Z hazardem będzie podobnie.
Historia daje nam bardzo dobry przykład jak to było z wódą w USA w latach 30. Ci co chcieli to i tak pili a nieliczni się na tym dorobili.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Policja łapie płotki, ceny idą w górę, handlarze zarabiają więcej, a następnie oddają dolę policjantom. I tak w w kółko- mechanizm działa bardzo sprawnie
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2

od 15 lat cena jest niezmiennie taka sama.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale

spadła jakosc zamiast cena pojsc w gore - okropione, obklejone, obsypane, obszczane - wazy wiecej wiec kupujesz mniej, nie wypala sie.. i syf w pluca
dlatego - ZALEGALIZOWAC
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

rzad zwieksza vat

to i tranport ziola bedzie drozszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

policja jest najlepsza w łapaniu płotek

we wszystkim nie tylko jeśli chodzi o takie sprawy. Po co się wysilać - statystyka idzie i tak w górę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

coś ty, Słoń nie pracuje już w Policji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zlikwidowano normalnie kartel narkotykowy!

brawo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

brawo policja w końcu szef boss i w ogolę całej mafii polskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie giną bez wieści

ale za to zatrzymano skrajnie niebezpiecznych bandziorów uprawiających krzaki zawierające substancję wprawiającą w dobry humor nie bardziej niż wydzieliny drożdzy. To co, teraz czas na aresztowanie wszystkich kioskarzy za sprzedaż tytoniu chyba.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie mozna tez zapominac o handlarzach

piwem winem wodka i tabaką. paszczak wsadzi ich do paki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

a kiedy będą aresztować za brak myślenia?

samych siebie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Karać

wyłącznie za sprzedaż nieletnim proponuję, za to bezwzględnym więzieniem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

ile kosztowala ta bezsensowna akcja?

Lepiej sie pochwalcie rozbiciem szajki zlodziei .
Auta gina, rowery gina, w ryj mozna dostac na ulicy za nic a wy tu jakies pokazowy robicie, ze wykryliscie plantacje konopi -dobry zart.

Wybierzcie sie jeszcze z cala ekipa do lasu to znajdziecie i grzyby halucynogenne. Bedzie kolejny sukces.

Szkoda mi policji, ze zajmuje sie takimi bzdurami.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale mama mówiła

że pensja na czas i potem można dorobić na szybkiej emeryturze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, przy odpowiednich okolicznościach 10 lat... :(
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdzie ankieta?

Chce oddac swoj glos za legalizacja!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli spojrzymy na walkę z narkotykami z czysto ekonomicznego punktu widzenia, to rolą państwa jest ochrona karteli narkotykowych.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

państwo jest za słabe zeby przejac dystrybucje

poza tym nie opłaca się to wysoko postawionym ludziom, którzy zarabiają na tym - po co dzielić się z państwem? Ci sami ludzie którzy na tym zarabiają - głosują przeciw legalizacji pod hasłami walczenia o dobro społeczeństwa!!! Chyba nie sądzicie, że to dzieje się bez jakiejkolwiek kontroli z "góry"? Czasami odpala się mniej pokornego "producenta" dla prasy i policji..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja nie pale bo nie lubie

ale znajomy dyrektor, znajoma lekarz, znajomy programista jak najbardziej. Mile i przyjemnie sobie zapala, pogadaja, posmieja i nie ma problemu. Ja wypije pare Danielsow z Cola i jest cacy. Nie rozumiem czemu dorosli nie moga sobie legalnie zapalic blanta.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dle tego, że "Państwo" jest na usługach mafii

a po legalizacji mafia straciła by kasę proste. tak wszędzie jest na świecie. Wszelkie dragi nawet cocę i here powinno kupować się legalnie na dowód osobisty gdzie wprowadzano by do systemu ile kto czego kupuje to dla statystyk i kontroli. Mdli mnie jak ktoś bredzi o szkodliwości grzybów czy maryśki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

argument

Nie widziałem, NIGDY, NIKOGO kto po zapaleniu skręta byłby agresywny, robiłby rzeczy zagrażające swojemu lub czyjemuś życiu. a po alkoholu ? No cóż...

Marihuana jest pierwszą furtką do narkotyków ciężkich ? A cóż to za argument !? W takim razie picie piwa jest furtką do picia wódki i alkoholizmu... Marihuana nie jest cudownym lekiem na wszystko. Na pewno jednak nie jest bardziej szkodliwa od alkoholu czy papierosów, a jednak...te pozostałe dwa są legalne.

Kiedy te absurdalne zakazy posiadania i palenia zioła znikną ? Ile jeszcze argumentów trzeba będzie wytoczyć ?

Pozdrawiam gorrrrąco tych którzy palą i tych którzy są przeciwko !
Szanujmy się nawzajem ;)
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3

widać że gość na hodowli się nie zna

kilogramy zbędnych liści a szczyty mizerne
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Filmik w artykule to instrukcja w jakich warunkach hodować konopie. Nawet niezbyt zakamuflowana. :P
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jakby to nie bylo w necie dostepne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

i znowu nie będzie konopnego sznurka do snopowiązałki.urwał,urwał.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

SADZIĆ,PALIĆ,ZALEGALIZOWAĆ

SADZIĆ,PALIĆ,ZALEGALIZOWAĆ
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

aż dziw bierze

że w artykule nie napisano, że ten kilogram suszu kosztował 200 tyś zł
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to znaczy kilogram? ja myślałem, że właściwą jednostką są "porcje"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

O rajuśku

nie wiedziałem,że taki artykuł,może mieć tyle pozytywnych komentarzy... Naprawdę myślałem,że większość osób jest przeciw,a tu taka NIESPODZIANKA!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

a gdzie to?

jest jedno zdjęcie dodane, w tle widać trakcje kolejową. Ktoś to kojarzy gdzie to?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

na kacku

nieopodal stadiony na zakręcie przy przystanku autobusu 152
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Gdyni - to kładka z ulicy Łużyckiej na Aleje Zwycięstwa (między stacjami skm Wzgórze a Redłowo)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

była knajpa mojave lub cos takiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to zwykły rozbój

Niechże ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy.. Jakim prawem zakazuje się obywatelowi hodowania ROŚLINY na własnym terytorium? Jestem jeszcze w stanie zrozumieć zakaz handlu, ale hodowli?? Gdyby prawo było stanowione przez rozsądne osoby, handel marihuaną już dawno byłby legalny - Państwo by zyskało, ograniczyłoby się szarą strefę i zyski mafii, a dzieciaki nie trułyby się jakimś świństwem w tzw. dopalaczach.
Proponuję aby zakazać również uprawiania bazylii i marchewki. Tak dla zasady.
Czy aby Państwo nie jest wymyślone po to aby pomagać obywatelowi a nie żeby go nękać na każdym kroku? Tak retorycznie pytam...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

polska została po to wymyślona

tutaj najlepszym rozwiązaniem jest kiedy obie strony są pokrzywdzone. Polcijanci zarabiają grosze bo zamiast brać się za prawdziwych gnojów psują życie komuś normalnemu i tak w kółko macieju.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mercik ją wystawił

bo musi byc na wolnosci
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kto piszę takie bzdury wstyd!!!!!!!!!!!!!!! Powinni to usunąć!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

faktycznie!! przestepstwo jak cholera!! wszyscy z reszta jestesmy przestepcami i powinnismy trafic do pudla!!brawa dla polskiego rzadu.JESTESCIE WIELCY!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co na to ekolodzy ??

Czy Greenpace może pozwolić na niszczenie środowiska - tych pięknych roślinek !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja poznałem kiedyś prokuratora, który palił dowody w sprawie... . Nie chciało się nosić teczki, to trzeba latać po dilerach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest popyt, jest podaż

nic wiecej w tym temacie. Zastanawiam sie czy "mundurowi" sobie nie przypalą?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego mają nie przypalać?

W końcu w tej formacji też zapewne znajdzie się kilku baranów, którzy nie znają lepszego sposobu na spędzanie wolnego czasu niż alkohol lub narkotyki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamurować tam gnoja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

zamórowac?

on był hurtownikiem przy nim 100 ludzi miało kasę , jak miał tysiaka za kilo to max
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze ze zaznaczyles ze retorycznie

mamy demokracje ludowa czytaj milicyjną i sb-ecką
"Czy aby Państwo nie jest wymyślone po to aby pomagać obywatelowi a nie żeby go nękać na każdym kroku? Tak retorycznie pytam..."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w Holandii to

byłby magazyn legalnego coffe shopu....bezedura
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno donos

nie ma innej opcji
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

100%

marcin mer....?????????????
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale smutno
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodźmy wszyscy z gramem trawki na policję.

Będą mieli niezłą zagwozdkę jak milion ludzi zgłosi się jednocześnie z posiadanym "ultra niebezpiecznym narkotykiem".

LEGALIZACJA!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rzad Polski jest do DUPY

Sadzic Palic Zalegalizowac !
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wierzycie że to działania operacyjne :))))) ?

Pewnie jeden poszedł za potrzebą i coś mu za widno było ...a tak serio donos na milion procent
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawsze tak piszą

działania operacyjne to pisma jakie dostaje zawsze o umorzeniu sprawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, jak policjanci oznaczają Cannabis sativa L. subsp . indica (Lam.) E. Small & Cronq.

skoro taksonu tego nie ma w żadnym z dostępnych kluczy do oznaczania roślin i niejeden zawodowy taksonom ma z tym problem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie słyszy się o przemocy np w domu po maryśce, po wódzie nooo baaa, niejedna rodzina się rozleciała na wióry, ale ciągle jest legalna.
nie jest to głupie ?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

i to jak bardzo

akurat afera o idiocie który wymusił na kobiecie urodzenie stwora , w żadnym kraju w Europie nie ma takich absurdów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

powinni zdelegalizować kredyty mieszkaniowe, bo to pułapka trudna do przeżycia
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylu porządnych ludzi złapało się na kredyt. A zaczynali od pierwszej raty i 0 % prowizji. Znam takich.
Powinni tego zabronić, a bankowców pakować do więzień.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

niemożliwe

mogliby uciec przez okno schodząc po własnych pejsach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

konopians

oddajcie nam wolność !!! , dlaczego musimy być krajem zabobonów i obrońcami dziwnych zjawisk jak temat Krzyża .... ehhh Kiedy dorośniecie LUDZIE
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaprawdę powiadam wam

KAŻDY NARKOMAN ZACZYNA OD WYPICIA PIERWSZEGO BROWARA.

Wnioski niech wyciągnie każdy sam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zapomnieli dodać, że cała plantacja została komisyjnie spalona.

Podobno śmiechu było co niemiara.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wierzycie że to działania operacyjne :))))) ?

Poszli pewnie przespać się gdzieś w zaciszu...tylko światło im przeszkadzało ...a tak serio to donos na milion procent
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Policja

bez donosicieli byla by slepa , Polska konfidentami stoi , zostalo to nam po okupacji !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

10/10

j/w
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A te błyski na dole

fifki poszły w ruch:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w Holandii to

byłby to magazyn legalnego coffe shopu ...bezedura
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam ponad 1200 krzaków: pule sa tu:

Mieszkam w Gdańsku i też lubię uprawiac sznurki. Wyśledźcie mnie po IP: Wszak działa jakaś łachudra Stasiu "Moniuszko"? Chyba mu jest niewesoło w grobie,że tak jego nazwiskiem szargają gliny paskudy?:Komendant już bierze premię za . Zgłaszam sprzeciw: Won z Polski karaluchom glinom i służbom miłości Europie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zyga, jestem z Tobą

Jestem gotów przywiązywać się do Twoich roślin.
GLINY WON OD MIŁOŚCI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wóda OK fajki OK

a z tego państwo nie bierze haraczu i nie mogą tego przeżyć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

no i gites majonez jednego smiecia mniej! a kto zaplaci za leczenie gowniarzy???

PODATNICY !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Taki z ciebie docenT jak myśliciel.

Właśnie boli nas, że państwo nie chce pieniędzy z legalizacji, a wydaje je na śmieszne ściganie dilerów i śmieszną walkę z narkomanią i dopalaczami.
BEKA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle pracy i poświęconego czasu poszło na marne :(
Cholerni konfidenci... Zazdrość zżerała?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

ZALEGALIZOWAĆ!

Zioło było, jest i będzie jarane :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

legalizacja

powinni zalegalizować trawkę, wg. mnie jest ona o wiele mniej szkodliwa niz niejakie dopalacze..czy inny shit. TRAWKA JEST O.K!!! :)
powinni lepiej zamiast krzaczków maryhy, poszukac w innych domach chemii i innych swinstw wyrabianych w domach typu efedron (od niedawna tzw.mefa) czy amfetamina
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewinne dopalaczei "trawka"...

Do Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku co weekend trafia masa pacjentów po dopalaczach. Ostatni przypadek- młody mężczyzna, u którego z ich powodu doszło do rozpadu mięśni, zaburzeń wątroby i nerek. 20-latek przeżył, ale zaczyna życie od nowa, uczy się chodzić i poruszać rękami. Na dopalacze nie mamy antidotum. Nie wiedząc, co jest substancją toksyczną w zażytym środku, w ogóle nie będziemy mogli pomóc-mówi dr Małgorzata Maj. Tymczasem dostęp do dopalaczy jest coraz łatwiejszy. Tylko na Pomorzu sprzedają je 22 sklepy. Dla zwolenników legalizacji, którzy nie chcą zauważyć, że palenie "trawki" powoduje psychozy i często przejście do "twardych" narkotyków, a także dla ustawodawców, którzy nie zauważają, że przyzwalając na działanie sklepów z "dopalaczami" powodują wiele ludzkich tragedii...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

policja niszczy dochodowy interes...

zlykwydować policje , zalegalizować konopie , wprowadzić do sprzedaży , obłożyć akcyzą i wpływają piniondze do skarbu państwa a ja jako młody przedsiębiorca złożę projekt-biznesplan o dotację z uni na rozwój przedsiębiorstwa , co nie?
(...) i taką kasę będę trzepał....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

OBŁUDA !!!

Państwo jest obłudne i zakłamane ...

Dlaczego nie są zalegalizowane prochy i prostytucja? Przecież i tak kto chce, ten kupuje lub korzysta!!!

Bo Państwo musi mieć wrogów i musi mieć z kim walczyć. Tworzy więc ich sobie. Dobudowuje do tego za każdym razem teorię, która większość lemingów łyka.

Państwo tworzy też w ten sposób struktury mafijne, z których dochodów pojedyncze osoby decyzyjne nieźle się ustawiają.

A wyobraźcie sobie kraj z legalnymi prochami i prostytucją ... tak przez chwilę ...

Nie potrzebne będą, w obecnym wymiarze istniejące, CBSie, Policje i temu podobne bandy.

Nie byłoby cudownie? Byłoby, ale niektórym jest bardzo nie na rękę ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz

niestety swieta racje , komuna musi z kims walczyc i miec jak piszesz wrogow naokolo , dlatego z milosci do ludzi kupuja sobie opancerzone limuzyny !!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska to państwo Policyjne , wszak mundórówka i inne ma sie super

Podnoszą ZUSy ,VATy i cała kasa idzie na tych co 15 lat łazili w jakimś mundurku lub wpół małżonek takowego,i jeszcze otoczka +kopalniaki + cywile wokół tych u przywilejów
Byle jaki post policjant ma minimum 2700 na łapkę emeryturki, wyższy stopień koło 5 tys jeszcze wyżej z 10 tys, to wszystko kosztuje więcej niż utrzymanie normalnych emerytów z 1400 zł, żyjemy w kraju absurdów .
Za Odrą wszystko jest legal i prostytutki i Marysia i post mundury nie maja po kilka razy więcej niż normalny śmiertelnik,
Komuchy w 2003 dały ciekawe ze tak trudno odebrać.
Był Aznar w Hiszpanii który wyrównał i Espania skoczyła do przodu jak z procy to się go pozbyli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LEGAL

RZECZ POSPOLITA W ZAKAZY UBRANA NIKOGO NIE ZABILA A JEDNAK ZAKAZANA DLA NAS SAKRAMETEM JEST MARICHUANA SADZIC PALIC ZALEGALIZOWAC RZECZ POSPOLITA POLSKA W ZAKAZY UBRANA NIKOGO NIE ZABILA A JEDNAK ZAKAZANA DLA NAS SAKRAMETEM JEST MARICHUANA SADZIC PALIC ZALEGALIZOWAC
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ??

mozna w imie durnowatego prawa niszczyc komus jego ogrodek , tylko w dzikiej polsce , arabowo w srodkowej Europie , tragedia z tym panstwem !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś słabe te krzaczki. Mieszkam w Holandii - sam mam krzaka i wogóle jest to nieporównywalne...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

AKCJA ROKU!!!

SZKODA ZE TAK SIE NIE WZIELI ZA POSZUKIWANIA IWONY... :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

doskonały żart z tragedii.

Zajaraj i przemyśl to jeszcze raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ha ha ha ha ta będzie trudniej o baczke :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

o co tyle krzyku

zalegalizowac,opodatkowac zatkac dziure w budżecie,każdy może miec na własny użytek ok 50g,a w domu do 4 drzewka-ludzie legalne hodowle-mafia dostaje w dupe o to chodzi no i palimy normalne zioło a nie ten syf z wodą szklaną która nas zabija,,,bez agresji-Ludzie,Komorowki,Tusk włączcie mózgi,jesteśmy ludzmi mamy prawo do zycia i ganji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kraj dopalaczy wody i wina!

Policyjne panstwo ktore na kazdym kroku odrzuca patologia .Ten kto pali tra...i tak bedzie palic a wyroki sadow trzeba miec w d.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LEGALIZACJA !!!!!!!!!

GDYBY ZALEGALIZOWALI BY MARICHUANE NIE BYŁO BY TYLE ZATRUĆ DOPALACZAMI MŁODZI TRUJĄ SIĘ DOPALACZAMI PONIEWAŻ NIE MA LEGALIZACJI NA UŻYTEK WŁASNY BYŁO KIEDYŚ TAKIE PRAWO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chronicznypalacz-wtakimrazieprzestepcanacalego:)

Kobieta panstwo nie naklada podatkow za sprzedawanie dupek, mimo to jak chcesz kupic sobie rabanko wiesz gdzie sie udac. Prowizje nieskapa tez wiadomo kto bierze za ten teatrzyk:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

STOP ŁAMANIU NASZYCH PRAW

MY CHCEMY PALIĆ CANNABIS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktos to wyjasni , ostatnie zdanie redaktora ?

Uprawa znacznej ilości konopi jest zagrożona karą pozbawienia wolności do ośmiu lat.
A małej do 50 krzaczków ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ogród

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

do góry