Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełne profesjonalne wspracie! wątek zamknięty Doradca, pan Michał Deszcz był świetnie przygotowany do całej transakcji i...
~Stanisław Jaworzny
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Doskonała sprzedaż - fenomenalni wątek zamknięty To już moja kolejna transakcja z biurem Północ Nieruchomości. Za każdym razem...
~B.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Pawel Rusak doskonały wątek zamknięty Polecam Pana Pawła Rusaka jako rzetelnego, prawego i wiarygodnego...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Sprzedaż domu wątek zamknięty Witam. Powiem tak Pan Paweł Rudak z Agencji Gdańsk Północ jest...
~Hanna Jankiewicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Sprzedaż i kupno mieszkania wątek zamknięty Poszukiwaliśmy odpowiedniego mieszkania dla rodziny od ponad dwóch lat -...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Wiktor - opinia wątek zamknięty Nieruchomości nabywałem lub zbywałem niemało... Z tak skutecznym działaniem...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Maja - opinia wątek zamknięty Dzięki Północ Nieruchomości Gdańsk a szczególnie panu Adamowi mieszkanie do...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Super skuteczne biuro. Sprzedali moje mieszkanie w niecałe 3 tygodnie. Zdaję...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Zakup mieszkania wątek zamknięty Chciałabym polecić biuro Północ. Profesjonalna obsługa przy zakupie. Super...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Bardzo serdecznie polecam !!! wątek zamknięty Z pomocy biura przy wynajmie mieszkania korzystałam po raz drugi. Jestem pod...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Brawo dla Pana Adama wątek zamknięty Po raz pierwszy wynajmowalam mieszkanie i nie miałam pojęcia jak to zrobić....
~Alina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

Najlepsze biuro nieruchomosci w Gdansku wątek zamknięty Moja mama chciała sprzedać swoje mieszkanie. Jest starszą kobietą, a ponieważ...
~Agnieszka M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Szczerze polecam, szczególnie p. Piotra Salewskiego wątek zamknięty Miałam przyjemność kupić mieszkanie za pośrednictwem Północ Nieruchomości i...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Opinia dotycząca pracy Agencji Nieruchomości Północ wątek zamknięty Agencja Nieruchomości Północ na ulicy Kartuskiej w Gdańsku jest biurem...
~Anna Tchórzewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Paweł Rusak najlepszy :) wątek zamknięty Bardzo polecam tą firmę. Szczególnie Pana Pawła Rusaka , sprzedał mi...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo słaby kontakt z pośrednikiem, oferta niekompletna, brak wiedzy...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Godni polecenia wątek zamknięty Współpraca z Panem Adamem Świrgoń to ogromna przyjemność. Punktualny,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2018

Pan Paweł Rusak wątek zamknięty Polecam Pana Pawła, w pełni zaangażowany i bardzo profesjonalny pośrednik....
~Bernadetta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Pan Paweł Rusak wątek zamknięty Pan Paweł to świetny agent, mogliśmy na niego liczyć w każdej chwili i...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Nieruchomości tylko z Panem Pawłem Rusakiem wątek zamknięty Byłem po ponad półrocznej "przygodzie" z różnymi pośrednikami i postanowiłem,...
~Paweł Wilk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry