Widok

Położna Reda/Rumia/Wejherowo

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej,
Czy może ktoś polecić położną z okolic małego Trójmiasta. To moja druga ciąża i z pierwszą położna mam złe wspomnienia :(. Chciałabym, żeby ktoś fajny do nas przyszedł po porodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
661101844 super babka! Dojeżdża z Rumi, mi strasznie pomogła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła Rodzenia Bociek i p. Estera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ciążę prowadziłam na NFZ w przychodni BIAŁA RZEKA W RUMI i tam też wypełniałam deklarację na położną (IZA Żeglicz) - byłam zadowolona. Położna która przychodziła by pomóc a nie ocenić i skrytykować, mogłam do niej dzwonić, gdy coś mnie niepokoiło przed jak i po porodzie. Chodziłam do niej do szkoły rodzenia - również z tej przychodni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oliwa i jak Ci się podobało w tej szkole rodzenia...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porównania nie mam, ale było ok. 10 spotkań, na każdym inny temat: karminie, pielęgnacja itd. Panowie byli tylko na dwóch spotkaniach - porodzie i kąpieli. Położna wygoniła panie na koniec sali i kazała panom "kąpać niemowlę", że mają pomóc żonie i że to ma być ich obowiązek. Mąż posłuchał : na początku kąpaliśmy wspólnie a teraz to jego przydział - synek ma już roczek.
Dostawaliśmy też na spotkaniach jakieś próbki, ale to mniej ważne niemniej wspominam bo były :)
Sama położna pracuje w Pucku więc najwięcej o tym szpitalu mogła powiedzieć. Natomiast jako położna środowiskowa ma kontakt z rodzącymi w różnych miejscach, więc o innych szpitalach też bardzo dużo wiedziała.
"Sprzedawała nam" również informacje zdobyte od tych swoich podopiecznych. A co co warto kupić, a to co trzeba mieć na tej porodówce, a co jest beznadziejne. A gdzie jest tani sklep, a gdzie drogi itd.
Dużym plusem jest to , że ta położna jest osobą "praktykującą- czynną zawodowo", pracuje w szpitalu, w przychodni, ma szkołę rodzenia i jest położną środowiskową - dzięki temu ma aktualne informacje, co gdzie i jak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam panią Izę z Białej Rzeki :) Dla mnie rewelacyjna kobieta! Nie ma dla niej głupich pytań, wszystko pokaże, pomagała mi też z przystawianiem dziecka do piersi, gdy miałam problemy. Polecam ją z czystym sumieniem każdemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki dziewczyny :) bardzo mi pomogłyście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Reda

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry