Widok

Pomocy! Fachowiec z Lęborka

Witam. Co mam zrobić z fachowcem,który wykonywał u mnie remont łazienki przez miesiac( lazienka 5 m kw),wziął zaliczkę w wysokości 3 tyś plus kasę na material też 3 tyś. Codziennie pytał kiedy otrzyma kolejną transze bo twierdził że wszystko wydał na materiały. Jak poprosiłam o rachunki to były one na 1700 zł. W piątek zostaliśmy łazienkę w stanie tragicznym. Krzywo położone płytki, krzywe ściany,brak fug,zle zamontowane Drzwi od kabiny,zniszczony panel od prysznica,dziury w kaflach,pęknięcia i wiele wiele innych. Po rozmowie z "fachowcem" i poinformowanie że ma wiele do poprawy-pan Waldek uciekł i powiedział że rezygnuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież masz spisaną umowę, to chyba nie będzie problemu z wezwaniem do uśnięcia usterek?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwać do sądu o zwrot kosztów remontu łazienki i wyciągnąć lekcję na następny raz
Umowa ustna też obowiązuje jednak tu bym poszła w paragraf sprzeniewieżenie i dewastację :P
Brać inną ekipę a koszty naprawy spróbować ściągnąć z poprzedniego fachowca sądownie
Trzeba zrobić dokumentację foto, wycenić straty a następna ekipa może być swiadkami w sądzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba było wczesniej myslec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie miało byc szybko ,TANIO i solidnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie..miało być wykonane dobrze. Fundusze na remont miałam. Nie był to " fachowiec" z ogłoszenia tylko z polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzeszcz, ul. Konopnickiej. Wszystko tam załatwisz, polubowny sąd konsumencki czy jakoś tak. Powiedzą co, gdzie, jakie pismo itd. Z nimi wygraliśmy odszkodowanie od takiego palanta jakieś 3 lata temu. Wszystko trwało może z 6 miesięcy. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (181 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (27 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

do góry