Widok

Pomocy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moje dziecko od okolo miesiąca bardzo swędzi odbyt. Następnie pojawiła się u niego krew w stolcu. Więc dostał od lekarza rodzinnego dietę bogatoresztkowa, debridat i xenne nic nie przeszło stolec co 2_3 dni czy ktoś miał podobnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie napisalas w jakim wieku jest dziecko? Krew w stolcu moze byc zwiazana z zylakami odbytu albo hemoroidami skoro dziecko wyprozna sie raz na 2-3 dni. Moze dziecko je za duzo produktow zatwardzajacych? U nas przy problemach z wyproznaniem pomagalo przepajanie herbata z rumiankiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy swędzeniu pierwsze, co bym sprawdziła, to kał na pasożyty.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po prostu badanie kału i lekarz lekarz lekarz! Nic samemu nie robić przy małym dziecku, żadnego doktora gugla:( Widocznie źle tarfione leki i źle trafiony lekarz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam tak 2tyg temu z synkiem, codziennie skarżył się że swędzi go pupa w środku, najgorzej bylo wieczorami przed snem. Po rozmowie ze znajomą lekarka podałam lek na robaki, pyraltenum, i póki co spokój, teraz muszę powtórzyć kuracje ale może właśnie warto zrobić badania na pasozyty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z takimi objawami jak nic kojarzą mi się owsiki.
Lek dostępny bez recepty, może warto spróbować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stawiam na owsiki, krew jeśli mała ilość może być spowodowana drapaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też bym postawiła na owsiki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz w domu futrzaka? Bardzo często to właśnie futrzak jest źródłem zakażenia pasożytami.
W takim przypadku odrobaczać trzeba również (i przede wszystkim) futrzaka oraz przebadać resztę rodziny aby uniknąć zakażeń wtórnych.

I higiena! Częstsza wymiana pościeli, ręczników itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

do góry