Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pomorska Wypożyczalnia Motocykli Szczerze polecam. Już 4 raz wypożyczam od nich motocykl i należy się solidny...
damkop
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Pozytywnie, polecam wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, sprzęt sprawawał się idealnie . R 1200 GS to super...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Wynajem Legowo Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre motory super ceny Polecam!,!
~Patryk. P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 czerwca 2019

Wypożyczenie Suzuki Burgman wątek zamknięty Chciałbym podziękować PWM za wspaniale spędzony urlop i jednocześnie...
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

HARLEY ROAD KING wątek zamknięty Wspaniały motocykl. Miałem przyjemność podróżować tym Harleyem przez 3 dni po...
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Pomorska Wypożyczalnia Motocykli wątek zamknięty Każdy motofan znajdzie tu coś dla siebie. Ja korzystałem już dwukrotnie z...
~Witosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Maluszki 125 wątek zamknięty Zjezdzilem juz wszystkie, polecam serdecznie - przemila obsluga- super opcja...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

BMW K1600 GTL wątek zamknięty Z firmą PWM miałem do czynienia pierwszy raz, wypożyczałem BMW K1600. Kontakt...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Spełnia oczekiwania 100% wątek zamknięty W internecie naczytałem się sporo o BMW R1200GS, ale to nie wystarczało przed...
~Pav
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Dobra oferta jak nie ma się gdzie trzymać swojego motorka wątek zamknięty Ilekroć zatęsknię za jednośladem mogę się wybrać do PWM i pośmigać (polecam...
~Patryk Rynard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Harleye świetne, obsługa bardzo przypadła do gustu wątek zamknięty Polecamy z mężem tę wypożyczalnię, bardzo miła obsługa i zadbane motocykle,...
~Irena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Polecam, bardzo trafiona usługa wątek zamknięty Nie kupując motocykla mogłem pojeździć Harleyem na urodziny w ramach prezentu...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Rewelacyjna sprawa wątek zamknięty jeśli ktoś nie ma własnego motocykla albo chce zaprosić kolegów na...
~Paweł, Gdynia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry