Widok

Pomóżcie - permanentny brwi !!!

Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi. Dziewczyny, moje typy to:
- Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku,
- Instytut Makijażu Permanentnego Agnieszka Ucińska,
- Akademia Magdaleny Wielgus,
- spameed Gdańsk

Może któraś z Was korzystała z tej usługi w wymienionych salonach. Jeśli tak to proszę o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ambasade piekna kaszmir w rumii Kasia tam robi 791 774 647 robilam jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy naprawdę nikt nie korzystał z usług tych gabinetów? Proszę dziewczyny, jeżeli robiłyście tam makijaż napiszcie o własnych doświadczeniach !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie agnieszka ucinska naprawde polecam , to profesjonlistka w każdym calu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
Ja też mam brwi i kreski zrobione u Agnieszki Ucińskiej. Teraz czas na usta. Wczesniej robiłam w Gdynia ale nie polecam, kiepskie barwniki i środki znieczulajace. U Agi nic nie bolało, lajtowo, barwniki trwałe i dobre, atmosfera super. Moja mama i siostry też z mojego polecenia tam poszły. Wszystkie jesteśmy zadowolone a i opinie koleżanek bardzo cieszą !!!Szczerze polecam jej gabinet na ul. Potokowej!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zgadzam się w 100%, robiłam brwi, moja mama też, koleżanka kreski - profesjonalnie i niedrogo. Polecam p. Kasię ze Studia Kaszmir
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie pracuje już w Studio Kaszmir zapraszam do mojego Gabinetu sempre bella Rumia 502-896-013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdzie teraz pracuje pani Kasia, kiedyś była w Le Cil, potem w kaszmir w Rumi, a teraz? Ktos wie? Jest najlepsza w trójmieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy ktoś wie gdzie pracuje p
Kasia ze Studia Kaszmir w Rumii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszam do mojego Gabinetu sempre bella Rumia 502 896 013 Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj w Studiu Fryzur i Kosmetyki w Gdyni. Polecam Panią Małgosię, która zajmuje się tam makijażem permanentnym. Zrobiłam brwi i jestem bardzo zadowolona z efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję wszystkim za porady i pomoc :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w Gdańsku nie ma interesujących salonów gdzie można zrobić porządny makijaż permanentny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku na Jaśkowej Dolinie pani J. Patała widziałam jej "pracę" na brwiach mojej znajomej i wyglądają pięknie. W podobnym stylu pracuje też M. Socha w Rumi. Czasem warto zapłacić więcej i mieć pewność, że pani, która wykonuje makijaż permanentny ma ogromne doświadczenie- makijaż robi od wielu lat na dobrych barwnikach.
W Gdańsku gł jest jeszcze p. B. Sasin.
Pracę tych pań widziałam u moich koleżanek i znajomych wszystkie starannie wykonane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja zrobiłam, jestem bardzo, bardzo zadowolona z efektu i polecam bo uważam, że takie miejsca i usługi na to zasługują!
odsyłam do mojego wątku:

http://forum.trojmiasto.pl/zrobilam-sobie-makijaz-permanentny-brwi-piorkowy-szczerze-polecam-salon-t456898,1,51.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest w gdańsku anti aging w madisonie, babeczka super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a wiem tam Pani Wiola robi makijaż też tam byłam, w sumie to był mój drugi makijaż i zdecydowanie lepszy od poprzedniego (wcześniej robiłam w gdyni). także polecam anti aging
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy ktoś u pani Agnieszki Ucińskiej wykonywał sobie zastrzyki z botoxu proszę o opinie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja robiłam brwi i kreski u pani Ani w Jacques Andre w Gdansku koło "krewetki" .Perfekcyjnie wykonane brewki , zero bólu , bardzo ładny kształt i kolor dobrany do karnacji skóry. Profesjonalny sprzęt i wszystko jednorazowe. Poprzednio ( 3 lata wcześniej) robiłam w Rumii, ale te u pani Ani bezkonkurencyjne. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Wojciechowska Wiola, robi metodą piórkową super, w klinice anti aging invicta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Instytut Makijażu Permanentnego Agnieszka Ucińska ja robialm tam i wiele moich znajomych. Jestesmy zadowolone.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ja u Agusi Ucińskiej robiłam usta i brwi i jest pięknie,a poza tym minęło już 5 lat,a kolor cały czas jest intensywny,nie blaknie i nie wchłania się.Bardzo dużo pań zaczepia mnie na ulicy i pyta,gdzie robiłam makijaż permanentny,bo jest śliczny i super dobrany do twarzy,a to bardzo ważne.Polecam moją Agunię!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
Brwi wykonałam w salonie p. Klaudii Modzelewskiej w gdańsku.

Pani Klaudia doradziła kształt, starannie i bez pośpiechu wykonała rysunek i bezboleśnie wykonała zabieg. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam permanentny u p. Ewy, robiła mojej mamie, koleżance no i w końcu ja się zdecydowałam i nie żałuję

http://olx.pl/m/248721569
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie na Chełmie regulacja brwi i malowanie metodą cienia?

Dziewczyny, gdzie na Chełmie w Gdańsku zrobię regulacje brwi i malowanie metodą cienia? Noszę się z tym od dłuższego czasu ale obawiam się wykonania.. może któraś z Was ma sprawdzone miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam u Pani Agnieszki "permanentny" który miał z czasem zniknąć , po 4 latach nie znika i widzę że jak piszą inne klientki Pani Agnieszka robi tatuaże nie makijaż permanentny. Robiłam brwi i kreski i 10 razy pytałam czy kreska będzie taka że jak za 2-3 lata zmienia się rysy twarzy delikatnie opadnie powieka kreski będą dobrze wyglądać - zapewniała że tak. Jest zupełnie inaczej kreski wyglądają źle i nie znikają. Wcześniej malowałam się na wyjścia teraz muszę codziennie żeby to maskować. Nie polecam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam co napisała pani powyżej ,ja robiłam 7 lat temu brwi .Brwi nie zeszły,a kolor stał się sino niebieski ,okropny.Myślę nad laserowym usunięciem tego ,,czegoś''.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też potwierdzam, moje kreski na powiekach nie zeszły mimo, że minęlo 8 lat i są teraz sino niebieskie jak więzienny tatuaż. Byłam u dermatologa, obejrzała to dermatoskopem i powiedziała, żebym się nie łudziła, że to zejdzie - to nie zejdzie bo to tautaż a nie makijaż permanentny !!!!!!! zastanawiam się nad pozwaniem Pani Agnieszki tylko, że ona paragonów nie wydaje więc nawet dowodu nie mam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Która Agnieszka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda. Mam ten sam problem.Brwi zeszły na niebieski,więzienny kolor,a usta mam w różnych kolorach.Koszmar.Tak się dzieje,jak barwnik został wprowadzony za głęboko,jak przy tatuażu. Też myślałam nad laserowym usunięciem tego wszystkiego,ale w kilku salonach pytałam i Panie mi odradzały,bo to straszny ból i nie ma gwarancji na to,że laser to wogóle ruszy,póżniej zostają plamy itp.Poza tym na jednym zabiegu się nie skończy,tylko potrzeba kilku zabiegów.Moja dermatolog fachowiec w każdym calu,jak powiedziałam jej jaki mam problem,to potwierdziła,że takie rzeczy ciężko się usuwa. Załamałam się ;(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam to samo wykonywałam brwi u P.Agnieszki i mam tatuaż. 6 lat będzie. Kolor wyblakł na sino niebieski i dalej nie schodzi. Muszę malować to kredką aby zakryć ten ohydny kolor.Kształt też nie taki.Będę musiała iść na usuwanie laserem niestety.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmm, dużo tych propozycji, ale chyba do żadnej z nich nie masz przekonania. Ja na permanentny pojechalam az do Warszawy, bo tam znalazlam fajny profesjonalny salon- Jest Pięknie- gdzie zabiegi wykonuje przemila pani Dominika. Ciesze sie, ze wlasnie tam trafilam, bo efekt po zabiegu- idealny. Nie sadzilam, ze moje brwi moga wygladac tak naturalnie przy jednoczesnym ich podkresleniu, dzieki ktoremu do kosza poszly wszystkie kosmetyki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, może ktoś poleci na prawde sprawdzone studio makijazu permanentnego? Zdecydowalam sie ze chce zrobic powieki ale nie wiem ktorą Panią wybrać, muszę mieć pewność że będzie idelanie, rozwazam:
- Metamorphosis Karolina Konkiel
- Aleksandra Gruszka
- Kamila Kierznikiewicz
- ew. Monika Labuda-Dymek ze Starogardu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadna z nich
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karolina Konkiel Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Interesowałam się kiedyś tematem mocno z racji tego, ze sama miałam źle wykonany mp. Ostatecznie go usunęłam. Ale osobiście do nikogo w Trojmieście bym nie poszła. U wspominanej tu dość dużo osoby byłam na konsultacji i przeraziło mnie jej podwjscie- wszystko się da- domalować, zakamuflować itd, uciekłam;) jest to przesympatyczna osoba ale jak dla mnie wszystkie brwi spod jej ręki wyglądają tak samo. Sporo się orientowałam, siedziałam na forach czytałam i jedyna osoba, która mnie przekonuje to Izabela Cytrowska, nie pamiętam Bydgosz lub Poznań. Gdyby kiedykolwiek przyszło mi do głowy robić mp to tylko tam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wybierałam pomiędzy Kamilą Kierznikiewicz, a Pani Natalią Grobosz i zdecydowałam się na P. Natalię (salon na Rotmance) i nie żałuję, z pewnością nie Konkiel... byłam kiedyś i skończyło się na laserze ... dramat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wybierajcie się do p. Aleksandry Gruszki. Brwi robi tylko jedna metodą(metoda cienia) gdyż twierdzi że inne są mniej trwałe. Rysunek wstępny robiony na odwal i odbiega od zrobionego makijażu po zabiegu. Nie słucha tego co klientki do niej mówią. Przy korekcie nie uzupełnia miejsc w których słabiej przyjął się pigment tylko przyciemnia je po całości co po wygojeniu niestety daje efekt tatuażu a nie ładnego makijażu. A za wykonane usługi nie dostajemy nawet paragonu. Więc nie mamy nawet podkładki do ewentualnej reklamacji. W tej chwili jestem w trakcie laseroterapi bez której żadna inna lingeristka nie jest w stanie zrobić korekty bo makijaż jest krzywy i ciemno brązowy wpadający w czarny zamiast w kolorze jasnego brązu. Widziałam po korekcie że kolor jest bardzo ciemny ale według zapewnień na pewno zjasnieje ale tak się nie stało :((( Czeka mnie seria co najmniej 3-4 zabiegów żeby usunąć pigment. Nic innego nie mogę w tej sytuacji zrobić. Przemyslcie decyzje o zrobieniu makijażu kilka razy zanim się zdecydujecie. Pozdrawiam Serdecznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, robiłam u Pani Aleksandry Gruszki permanentne usta... na początku namalowała kolor zwykłą szminką i było ok... potem okazało się, że zrobiła mi powiększone usta bo mam lekko nierówne skrzydełka i najechała barwnikiem na skórę nad ustami, wygląda to źle i jestem zalamana, a przeciez nie godziłam się na zadne powiekszanie ust !!! Poprosilam o poprawkę zeby chociaż jakoś to zniwelowac to spotkałam się z bardzo niemiłym zachowaniem i kwaśną miną i wszystko co złe to nie ona... generalnie spierdzielila mi usta i bardzo bardzo proszę uważać na tą niesympatyczną Panią, której zaufałam a mnie oszpeciła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie ten salon się dokładnie znajduje? Szukałam w internecie i nie mogłam znaleźć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim salonie w Warszawie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anna ja w Warszawie robiłam makijaż permanentny w salonie Jest Pięknie u Dominiki Kossakowskiej :) Mega polecam tą linergistkę, najlepsza w mieście! Robiłam u niej brwi i usta a teraz zastanawiam się jeszcze nad ustami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie masz nad czym się zastanawiać http://www.caffepiwnica.pl/zalety-makijazu-permanentnego/ super efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam makijaż permanentny w centrum szkoleń She Międzynarodowa szkoła makijażu permanentnego zarówno w roli kursantki jak i modelki. Pasja, profesjonalizm, zaangażowanie, rodzinna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki i modelki. Najlepsi trenerzy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. jeszcze raz gorąco polecam Panią Monikę Grzelak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie zrobiłbym sobie brwi, ale na usta chyba bym się nie zdecydowała... Szkoda, że to takie drogie, a do tego efekt znika po paru latach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Klaudię z BROW Beauty Bar w Gdyni, piękne brwi, idealnie dobrany kształt i kolor. Jestem zachwycona! Dodatkowo przemiła osoba, ktora jest wiecznie uśmiechnięta i cierpliwa :) Ja robiłam metoda ombre:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam w joliesse i jestem bardzo zadowolona z brwi. Bardzo miła obsługa, praca na dobrej jakości produktach, brwi zrobione bardzo dokładnie i co najważniejsze - wyszedł bardzo naturalny efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w Dolce Vita w Gdydni. Polecam! Świetnie dobrana metoda, kolor oraz kształt. Wszystko wygląda bardzo ale to bardzo naturalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym chciała zrobić sobie taki makijaż, ale boję się reakcji alergicznej no i te ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i kurczę często wyglada to po prostu sztucznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Chcę zrobić makijaż permanentny brwi tylko trojmiasto. Czy są Panie z trojmiasta które również się szykują? Pytanie gdzie będziecie robić? Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clinica Cosmetologica na Sklodowskiej. Moja mama robiła tam brwi, jeszcze nigdy nie miała tak pięknie zrobionych brwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy są tam odległe terminy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz dzwoinić, pewnie trzeba będzie poczekać na zabieg około miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny jak długo się to utrzymuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mama miała zabieg wykonany prawie rok temu i nadal ma pięknie podkreślone brwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym chciała iść na taki makijaż, bo mam bardzo rzadkie brwi, ale niestety, te ceny pozostają poza moim zasięgiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedz do http://4sight.pl/makijaz-permanentny-tylko-w-profesjonalnym-salonie/ super bardzo mi się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam w sierpniu pierwszy raz, korekta po 2 miesiącach ponad, czy jestem zadowolona? Tak ponieważ miałam rekonstrukcje kształtu, mimo że troche je maluje(sztuczne rzęsy i ciemne włosy) to jednak troche są mi za jasne. Myśle, że po 3 razie już lepiej chwyci kolor.

Od siebie polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://estetico.pl/brwi-permanentne

Opisane jest jak wyglada zabieg oraz jakich powinno przestrzegać się tutaj zaleceń po zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby ktoś szukał dobrej specjalistki od makijażu permanentnego to polecam:

https://martagrzegolka.pl/makijaz-permanentny-gdynia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

leczenie trądziku (113 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

do góry