Widok

Popieram w pełni przedmówczynię ! Zamiast 60 minut jeździsz 45-50 !

Carusek Temat dostępny też na forum:
W pełni popieram moją przedmówczynię. Dokładnie tego samego doświadczyłam robiąc kurs w Carusku...Lata świetności ma już chyba za sobą i tak naprawdę polega na dobrej opinii wyrobionej kilka lat temu.Kurs na prawo jazdy powinien składac się z 30 godzin po 60 minut - równiez i w moim przypadku ograniczało się to do 45-50 minut...sytuacja jest widać normą - tylko odbywa się to naszym kosztem - potem musiałam wykupowac dodatkowe godziny, za które musiałam słono płacić.

Zasmuciła mnie i zażenowała wypowiedź "Caruska" ,która nie wyjaśnia w żaden sposób postawionych problemów, bagatelizuje problem ale w zamian obrazuje wszystkim rzeczywisty stosunek firmy do kursantów...
Moja ocena
obsługa: -
 
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Droga Pani Katarzyno
Wysłałem do Pani maila, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości, ale Pani nie zaszczyciła mnie niestety odpowiedzią, podobnie jak nie zadzwoniła Pani wtedy, gdy rzekomo szkolenie Pani pozostawiało wiele do życzenia, aby wyrazić swoje wątpliwości. Szkoda. Nie rozumiem takiego działania i uznaje je niestety za niepoważne. Co do skracania jazd to jeszcze raz apeluje, aby wszelkie niedomagania w tym względzie zgłaszać bezpośrednio do biura, tylko wtedy mamy szansę się poprawić i nie bagatelizować problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Marcin - ocena (3 odpowiedzi)

Podstawowe błędy w sztuce budowlanej! - nie sprawdzają wilgotności posadzki co wpływa na...

Paulina - opinia (4 odpowiedzi)

W Listopadzie 2022 zakupilismy od dewelopera bliźniaka w inwestycji Villa park. Od 4 miesięcy na...

były uczeń KSP - opinia (3 odpowiedzi)

Jestem byłym uczniem KSP i mogę szczerze powiedzieć, że ta szkoła to totalne dno. Budynek jest...

do góry