Widok

Popkultury przygody z równością

Ostatnio wiele pisałem, przy różnych okazjach, o wyspekulowanej koncepcji równości, którą próbuje się montować w rozmaitych sferach, ale wyraźnie rzuca się w oczy sfera, w której tej równości, o dziwo, jakby coraz mniej. Rzecz niesłychana, by tak ważny segment systemu był wyjątkiem od reguły. Choć kiedyś było zupełnie odwrotnie.

Mam na myśli wszystko co się wiąże z modą. Tu tendencja jest odwrotna, równość zanika w przyśpieszonym tempie, choć jeszcze niedawno moda starała się upodobnić damskie stroje do męskich i stroiła panie w spodniumy, czy jak to się wtedy nazywało, naśladujące męskie garnitury. Z tej tendencji pozostały tylko garsonki do spódniczek. To był najprawdopodobniej inny etap rewolucji lewackiej.

Jeżeli Państwo przyjrzą się obecnej damskiej modzie, to oferuje ona rozmaite długości, ale długość nie ma tu żadnego znaczenia, poza funkcją kontrastową. Naczelnym hasłem jest: pokazać jak najwięcej, więc najdłuższe nawet maxikiecki mają rozcięcia aż do pępka, by przyciągać kontrastem męski wzrok i wzbudzać pożądanie. W niektórych przypadkach dochodzi nawet do estetycznego przegięcia pały, gdy niezależnie od długości, nawet w przypadku mini, z przodu kiecki pojawia się intrygujące wcięcie powyżej kolan.

W przeciwieństwie do pań i oczywiście w przeciwieństwie do postulatu równości, panowie są coraz szczelniej zasłaniani, co szczególnie widać w przypadku szortów, które trudno nazwać szortami, jako że wydłużyły się aż po kolana.

Wyraźnie więc widać, że zgodnie z postulatem równości, a w niektórych przypadkach celowo wbrew niemu, dokonuje się manipulacji związanych z celowym podnoszeniem poziomu seksualizacji sfery publicznej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W poprzednim poscie bylo pytanie odnosnie spotkania. Gdzie odpowiedź?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W przeciwieństwie do pań i oczywiście w przeciwieństwie do postulatu równości, panowie są coraz szczelniej zasłaniani, co szczególnie widać w przypadku szortów, które trudno nazwać szortami, jako że wydłużyły się aż po kolana.
Co za cholerne czasy. Nie mam pracy i środków do życia. Za komuny to dopiero było.
I do tego jeszcze chłopaki noszą coraz dłuższe roty. Nic już nie widać. Nie można poobcinać już wzrokiem. Masakra.Chętnie bym podziwiał męskie tyłeczki a tu taki absurd. Why Leo, why?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uwaga, uwaga, objawił się nam Trójmiejski Arkadius Jacyków!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm... jednak to nie ja jestem największą fanką wpisów Pyśka.
Gdynianin jest bardziej zdeterminowany i ciągle nalega na spotkanie.
Na mnie pluje jak wściekła kobra ... zawsze jest pierwszy w wątku łowcy itd.
Zaraz zaraz o co tutaj chodzi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

~łowca absurdów 164.127.71.*
Nieporadność intelektualną próbują chłopcy nadrabiać nadymaniem się i napinaniem muskułów.
Możemy tylko żałować, że w necie nie ma jeszcze obrazu, bo inaczej mielibyśmy pyszne widowisko.

Tego "koleżanka" oczywiście nie zauważyła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Look recjo, to swoista symbioza, jak Ferdka z Boczkiem. Łowca jawi się jako znawca mody, nie tylko damskiej. Zachodzi więc pytanie : w której nogawce on go upycha ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

> w której nogawce

Jak widać po cytacie, jesteś chyba mechanicznym botem, słabym w zakresie nie tylko mody i w szczegółach konstrukcji męskiej bielizny. Kolejna ofiara upadku standardów modowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak widać po cytacie, jesteś chyba mechanicznym botem, słabym w zakresie nie tylko mody i w szczegółach konstrukcji męskiej bielizny. Kolejna ofiara upadku standardów modowych.

Jak ja uwielbiam lato. Mam tak mało przyjemności w życiu. A latem chłopaki ubierają się w krótkie spodenki, czasami obcisłe. Mogę wtedy patrzeć i ślinić się do woli.
Kiedyś pojechałam na plażę nudystów. Niestety były tam również kobiety. Szybko moje oczy wykluczyły ten okropny widok i skupiły się na panach i ich walorach w całej okazałości. To był najlepszy dzień w moim życiu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie żeby to miało znaczenie ale ... "dla mnie to nawet lepiej" jak w tym kawale :)
Ogólnie mając na uwadze okliczności... bez znaczenia.
Jeśli jednak biorę udział w rywalizacji to chciałabym o tym wiedzieć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Więc jednak!
Zaraz sobie coś zrobię...
Lody z polewą karmelową :)
https://youtu.be/u5N7n5lBU7s

Ps
Niech jeszcze i to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

do góry