Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami. wątek zamknięty Jestem studentką,więc 'odpowiadające' terminy i godziny wizyt są przeróżne na...
~Martka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

postrach Żabianki wątek zamknięty Chciałam wybrać lekarza w tej poradni , bo teraz blisko niej mieszkam....
~mm
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

Kompletny brak kultury. wątek zamknięty Na początku swojego istnienia przychodnia działała sprawnie, obecnie zarówno...
~była pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

Masakra wątek zamknięty Ignorancja Pań z recepcji. Rozłączanie połaczeń, odkładanie słuchawki, tylko...
~Justyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

Należałoby coś POPRAWIĆ!!!!!! wątek zamknięty Jeżeli chodzi o Panie z obsługi pielęgniarskiej i z recepcji to REWELACJA -...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

beznadzieja wątek zamknięty totalna ignorancja . Rozłączanie połaczeń, odkładanie słuchawki , niemożnośc...
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

obsługa rejestracji TAK, leczenie NIE! wątek zamknięty Ja również miałam \"przyjemność\" z Panią T. - ginekologiem - prowadziła moją...
~aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

Skandal nie Przychodnia wątek zamknięty Kilka lat temu byla rewelacyjna, teraz to totalna porazka. Najpierw o Pani...
~Trafiona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 stycznia 2008

do autora: po prostu pacjent wątek zamknięty Szanowny pacjencie, jeżeli to możliwe bardzo proszę o przesłanie informacji...
~Natalia Dębska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 października 2007

Profesjonalizm wątek zamknięty Korzystam z tej przychodni od kilku lat w ramach abonamentu z mojej firmy i...
~Monika Jastrzębska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 września 2007

Przychodnia jakich mało wątek zamknięty Jest to przychodnia jakich naprawdę mało. Profesjonalnie przeszkolony...
~A.B.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lipca 2007

Przychodnia, która dla której pacjent jest najważniejszy!!!! wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą obsługą rejestrując się do...
~ewik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

JA RóWNIEż POLECAM wątek zamknięty Wszyscy wiemy że leczenie się w dzisejszej dobie jest okropnie trudne...
~D>K>
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 maja 2007

POLECAM wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą placówkę. Opieka zarówno korporacyjna...
~Ela Kownacka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

34

wątków

do góry