Widok

Poradnia Rehabilitacyjna w Szpitalu Dziecięcym "POLANKI" - Dr. Hanna Prajs

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moja córcia dostała skierownie do tej Przychodni.
Nasza Pani DR poleciła, żebym zerejestrowała córcię do Pani DR Prajs.

Macie może jakieś opinie na jej temat?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HOP ...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karcia moja siostra cioteczna tam pracuje/pracowala bo jest na macierzynskim, zapytam ja czy cos wie na temat tej pani doktor.

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha, ona zreszta tez ma skierowanie ze swoim synkiem na rehabilitacje i chyba ma zamiar tam wlasnie isc, tylko nie pamietam do kogo. Jak sie czegos dowiem to dam znac

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki Olu :*
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo miła Pani doktor,kompetentna,fachowe porady.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za opinię :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Karola, no i rozmawialam z moja Ala. Powiedziala, ze jak ona odchodzila na zwolnienie w ciazy to dopiero ten oddzial otwarto, wiec specjalnie nei moze sie wypowiedziec. Mowila tylko, ze jej kolezanki, ktore tam nadal pracuja, mowia ze oddzial cieszy sie ogromnym uznaniem i ta lekarka zreszta tez. Takze chyba warto sie do niej udac ;)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super :) wielkie dzięki :*
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam do tej pani doktor z moim synkiem. Bardzo miła i kompetentna. Zna się na tym co robi i ma super podejście do dzieci.
NA tym oddziale są też bardzo dobrzy rehabilitanci - polecam.
Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za opinię :)

Dodzwoniłam się dzisiaj na rejestracje :-/
czas oczekiwania ok PÓŁ ROKU !!!

wzięła mój nr tel i powiedziała, że zadzwoni :(
Normalnie załamka


Wiecie może czy ta DR Prajs przyjmuje prywatnie?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mojej Ali tez sie nie udalo do niej dobic... zadzwon i zapytaj czy przyjmuje prywatnie, powinni ci powiedziec.
moja ala w koncu znalazla kogos dobrego,ale az w leborku wiec bedzie musiala z malym jezdzic...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Prais jest świetnym specjalistą, przyjmuje też w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdańsku (tam trzeba mieć osobne skierowanie), ale z tego co wiem kolejki jeszcze dłuższe. Prywatnie nie wiem czy gdzieś przyjmuje, ale powiem Ci na pociechę, że nam kazali czekać 2 miesiące, a zadzwonili po ok 3 tygodniach (to było parę miesięcy temu).
A poradnia rehabilitacyjna na Polankach rewelacyjna. Przynajmniej nas traktowano tam jak w Leśnej Górze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No też dużo dobrego słyszałam o Polankach :)

Zadzwonię tam i zapytam czy coś wiedzą na temat prywatnych wizyt u tej Pani DR

Jeżeli nie to do innego lekarza pójdziemy prywatnie, mam już kilka namiarów
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja co do osrodka wczesnej interwencji nie ma tyle ciepłych słów. Krzywdy mi nie zrobili ale straszyli nie potrzebnie. MOj maluch po urodzienu miał robione w szpitalu usg głowki na ktorym wyszłi nieliczne torbielki ( pozostałosc po lekkim niedotlenieniu mozgu) torbielki samoinstnie wchloneły sie po miesiacu ) dostałam skierowanie do neurologa i do osrodka wczesnej interwencji. Pech chciał ze do osrodka miałam wizyte wczesniej. Pani doktór niestety nie pamietam nazwiska zbadała małego bez słowa siadła i zaczeła wypisywac papiery i umawiac nas na wizyte z rehabilitantem. Jak ją pytam czemu rehabilitacja to powiedizałóa tylko ze dziecko jej sie nie podoba i trzeba rehabilitowac. Ja juz nieco zdenerwowana pytam co jej sie nie podoba a ona ze ogolnie jej sie nie podoba :/ kazde słowo musiałam z niej wyciskac. Ogolnie skonczył sie na tym ze wyszłam z gabinetu przerazona jedynie z informacją ze małyu jest leniwy i jej sie nie podoba i trzeba go koniecznie rehabilitowac. Kazali tak zrobiłam chodzilismy regularnie na rehabilitacje. Miedzy czasie byłą wizyta u neurologa ( specjalnie nie przyznałam sie Pani neurolog o opini pani z osrodka wczesniej interwencji bo chciałam poznam bezstronną opinie) Pani neurolog badała małego z 30 minutr i powiedizala ze rozwija sie bardzo prawidłowo i nie ma zadnych zastrzezen a te torbielki ma bardzo duzo dziecki z okresu ciazy tylko niewiele osob robi usg wiec o tym nie wien nawet. Wracajac do OWI na rehabilitachje chodzilismy na wszelki wypadek. no i w sumie przyniosły wiecej złego niz dobrego. bo najpierw Pani rehabilitantka powiedizała ze mały za słabo uniso głowne i mamy go bardzo czesto klasc na brzuszku potem od tego lezenia na brzuszku i podnoszenia głowkin za bardzo wzmocnił sobie miesnie grzbietu ze dostał napiecie miesniowe i pani zabroniła go kłasc na brzuszku i tym razem cwiczyc wyginanie nie na zewnatrz tylko dosrodka, pozniej nie podobało jej sie ze ma juz tyle i tyle miesiecy a nie przekreca sie na boczek. Pewnego dnia juz mnie wkurzyła i zapytałam ją czy wszystkie dzieci musza byc jednakowe i rozwijac sie dokladnie wg harmonogramu ze przeciez kazde dziecko jest inne i niekoniecznie musi robic wszyastko pod kreske a jak bedzie siedac miesiac pozniej albo chodzic to tez nic sie nie stanie . NIektore dzieci sa szybsze fizycznie a inne umysłowo i odstawanie od reszty o miesiac to jeszcze nie tragedia . Na to ona powiedizała ze dziecko powinnno sie rozwijac wg wytycZnych z tabeli i kazde odstepstwa trzeba na wszelki wypadek eliminowac. Wg mnie to głupowa
od 3 miesiecy nie chodzimy na rehabilitacje i wg mnie mały rozwija sie jeszcze lepiej bo pozwalamy tu rozwijac sie po swojemu a nie wg tabeli, stoi siedzi obraca sie na boczni i zaczyna chodzic,
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o matko dziewczyny sory ze sie tak rozpisałam
Wniosek miał byc taki: kontrolujcie kontrolujcie na wszelki wypadek ale nie dajcie sie wciagnac w tej wyscig szczurów z waszymu dziecki . kazdy rozwija sie inaczej i nie zawsze konieczna jest pomoc lekarska,
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za szczerość.

Mnie tak nastraszyła Pani DR (pediatra)
i odrazu skierownie do Poradni Rehabilitacyjnej!?!?

Wg mnie rozsiała panike i tyle, dlatego NAJPIERW wolimy skonsultować to z ortopedą i dopiero wtedy ewenutalnie chodzic do takiej Poradni na Rehabilitacje
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kARCIA MYSLE ZE TO DOBRY POMYSŁ
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuję :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
i jak z terminami?
Jak czytam te opinie to, aż mnie dreszcze przeszły. My właśnie zrezygnowaliśmy z ćwiczeń w tej poradni. Po tym jak Pani doktor P. nas potraktowała, zachowuje się tak jak byśmy byli intruzami i przeszkadzali jej w pracy. Wiele lekarzy odwiedziliśmy a tak chamskiej pani doktór jeszcze nigdy nie spotkaliśmy na naszej drodze.
Co do rehabilitacji- miał nas Pan Marcin- ręce mi się ugięły jak zobaczyłam co on robi z moim dzieckiem. Brak kompetencji!!!!
Dlatego właśnie nie polecam- wiele, wiele, wiele więcej można wynieść z innych ośrodków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
My na wizytę w poradni czekaliśmy za pierwszym razem ok. 3 miesiące, ale kolejne "kwalifikacje" do rehabilitacji następują szybciej (ok. miesiąca).

Dr. Prajs wspominam za to baaardzo pozytywnie - jako jedyna lekarka uspokajała mnie, tłumacząc wszystko jak "chłop krowie..." ;) Poza tym miałam wrażenie, że zachowuje się w stosunku do mnie bardzo empatycznie, ale być może - miałam szczęście.

Mój syn był pod opieką p. Agaty. Bardzo sympatyczna osoba, nikt nie potrafił tak 'podejść' do mojego dziecka jak Ona. Co do kompetencji - nie wypowiem się, bo o rehabilitacji nie mam zielonego pojęcia, ale dzięki sesjom na Polankach (w tym jednej z hydroterapią) odbywających się wymiennie z rehabilitacją w OWI mój synek dość szybko poradził sobie z wszelkimi ubytkami w zakresie rozwoju motorycznego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
sarenta - dojakiego neurologa chodzisz z dzidziusiem?Wlasnie jestem na etapie poszukiwania neurologa dzieciecego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamtu świetnie, że jesteście zadowoleni. Każda choroba jest inna i innaczej się ćwiczy a nie tak jak nas falowo potraktowało.
Może jeszcze kiedyś tam trafimy- tylko już do innego terapeuty :)

a neurologa polecam dr Raif przyjmuję na zaspie w poradni przy szpitalnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do nas póki co nikt nie oddzwonił :-/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karcia to poproś żeby na skierowaniu był napis PILNE- my na ćwiczenia czekaliśmy 10 dni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej my też właśnie jesteśmy na rehabilitacji u p.Agaty-złota kobieta!!! w ciągu tygodnia moja córeczka zaczęła raczkować:))))dodatkowo hydroterapia.Naprawde super:)) a padni dr Prajs dla nas była bardzo miłą,wszytsko spokojnie wytłumaczyła.Mamy rehabilitacje tam już 2 raz,kolejna wizyta kontrolna w grudniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny macie numer telefonu do tej poradni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
(058) 520 93 17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doczekaliśmy się telefonu z Poradni.
Wizytę mamy 10.12
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile czekałaś? My zapisywaliśmy się jakieś 3 tygodnie temu i mieliśmy 1837 numerek:(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
14 kwietnia rejestrowałam córkę

8 MIESIĘCY CZEKANIA :-/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojej, strasznie długo to teraz wszystko trwa. :/
My czekaliśmy 3 miesiące, a wydawało mi się jakby to była wieczność - przecież w tym czasie można już baaardzo dużo zrobić, a tak? Albo się czeka, albo opłaca prywatnego rehabilitanta, żeby dać dziecku szansę na szybki rozwój. Normalnie - paranoja. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o matko...myslałam że jak pani mi powiedział że czasmi dzwonią wcześniej to dzwonią ale jednak nie:(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No masakra jakaś :-/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale idziecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, idziemy :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i tak jak myślałam - nasza córcia ma skolioze :(
pierwsze zajęcia rehabitacyjne mamy 21 grudnia

Panią DR Prajs mogę szczerze Polecić!
Miła i konkretna babeczka, ma świetny kontakt z dziećmi.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
suer ze w koncu sie doczkealiście...ja sie martwie bo cos wymacałm na główce synka ale mamy wizyte u neurologa za tydzien:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOJA WNUCZKA MA SKIEROWANIE DO
TEJ PRZYCHODNI. CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ COŚ NA JEJ TEMAT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polcecam, fachowa obsługa, bardzo miła p dr Preis, nasz synek miał wzmożone napięcie mięśniowe, Pani doktor zaleciła nam rehabilitację po której bardzo szybko zaczął robić postępy. Dziś nie ma już śladu.
Pani rehabilitantka Ania bardzo kompetentna i cierpliwa, mały płakał na wszytskich zabiegach a ona ze spokojem kontynuowała ćwiczenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

do góry