Widok

Poradnia laktacyjna zaspa

Dziewczyny!
Czy ktoraś korzystala z poradni laktacyjnej na zaspie?czy trzeba umawiać się wcześniej czy można przyjechać bez umawiania sie?nie mogę sie tam dodzwonić, czy któraś z Was była i może powiedzieć co na temat samej wizyty,czy warto?pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam i uważam ze warto dzieki p.Asi karmie do dzis a nie miałam wogóle pokarmu


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi o tą przyszpitalną na zaspie? nie byłam ale leżałam na zaspie w szpitalu tydzień i te babki są beznadziejne . Przynajmniej ja mam bardzo niemiłe wspomnienia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0