Dziewczyny!
Czy ktoraś korzystala z poradni laktacyjnej na zaspie?czy trzeba umawiać się wcześniej czy można przyjechać bez umawiania sie?nie mogę sie tam dodzwonić, czy któraś z Was była i może powiedzieć co na temat samej wizyty,czy warto?pozdrawiam
chodzi o tą przyszpitalną na zaspie? nie byłam ale leżałam na zaspie w szpitalu tydzień i te babki są beznadziejne . Przynajmniej ja mam bardzo niemiłe wspomnienia.