Widok

Poradnia laktacyjna zaspa

Dziewczyny!
Czy ktoraś korzystala z poradni laktacyjnej na zaspie?czy trzeba umawiać się wcześniej czy można przyjechać bez umawiania sie?nie mogę sie tam dodzwonić, czy któraś z Was była i może powiedzieć co na temat samej wizyty,czy warto?pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Asia to taka normalnie zbudowana kobieta, drobniutka blondynka to pani Ewa. Obie są rewelacyjne! Leżałam na poloznictwie 6 dni w październiku - wskazówki dotyczące karmienia naturalnego bezcenne! Dzięki nim nie wierzę już niczemu, co pisze internet, a po prostu karmię piersią swojego synka! Dziś ma 5 tygodni i idzie nam świetnie, choć czasem nie jest latwo (jednak po wskazówkach, które otrzymałam wiem, że wszystko jest ok). Polecam, polecam, polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Pnai Joanna to taka drobniutka blondyneczka? czy taka wysoka, normalnie dobrze) zbudowana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnia działa. Pani Joanna pracuje i przywróciła mi wiarę w służbę zdrowia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystałam w zeszłym miesiącu. Pani poświęciła nam sporo czasu i uwagi. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś z Was ostatnio korzystała z tej poradni?
Czy polecana pani Asia dalej tam pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystałam. Poświęcono mi duzo czasu. Miałam trzy wizyty. czas około 1 h. Trzeba być z maluszkiem. Obie Pani super.

Jak zreszta według mnie cały personel na porodówce i połóżnictwie.
Albo inaczej, jak cały personel, który poznałam podczas mojego trzydniowego pobytu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ostatnio korzystał z poradni laktacyjnej? Kogo polecacie? Czy lepiej prywatnie zainwestować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :P


czy któraś z Was w ostatnim czasie korzystała z porad babeczek tam pracujących?

jak jest z wizytami - trzeba się wcześniej umówić? wizyty płatne czy na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo :)
maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dyżur można podjechać wszędzie.
Gin musi obejrzeć problem i spróbować pomóc (antybiotyk jeżeli jest konieczność), a położna/pielęgniarka też jest w każdym szpitalu i z pewnością potrafi pokazać na czym polega oczyszczanie piersi.

Można też spróbować u położnych w przychodni w poradni K.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponawiam pytanie: czy w razie czego można też do wojewódzkiego podjechać czy tylko na Zaspę???
maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, jak cos, to jedzcie do szpitala laski, ja czekalam az mnie przjma w poradni, dzwonilam codziennie dzwonilam, az zrobil mi sie ropien i dopiero wtedy mnie obejrzaly, tylko ze wtedy juz bylo za pozno. Takze jak cos Was niepokoi, to podjedzcie i tam molestujecie bo przez telefon to zbywaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak więc poradnia dla potrzebujących Mam jest w tym tygodniu nioe do zdobycia:(
Jedna z Pań jest chora, a druga nie ma czasu:((

Naszczęście pomogła mi Pediatra, diagnozująć problem. W razie konieczności myślę, że śmiało można podjechać na izbę przyjęć. Wtedy nie mogą odmówić porady:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnia laktacyjna za Zaspie jest super. Polecam panią Asię. Dzięki niej karmię moją córcie już 10mcy. Jest cudowna. Sam pobyt na oddziale też uważam za bardzo miły. Panie położne były zawsze pomocne, nigdy nie spotkalam się z gburowatością czy chamstwem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnia Laktacyjna
przy Szpitalu Specjalistycznym
św. Wojciecha w Gdańsku
al. Jana Pawła II 50
tel. 0-58 768 44 55
(058) 768 46 25

Poradnia Laktacyjna przy Medycznym Studium Zawodowym nr 2, Al. Gen. J. Hallera 17, 80-401 Gdańsk
(0-58 ) 303 06 28 (g.9-20) i 342 63 71, 0-501 965 533

Znalazłam takie namiary - może jeszcze komuś się przyda:)
Jutro od rana będę oba obdzwaniała do skutku.
3 tygodnie temu ur przez cc i do tej pory było cudownie (poza początkiem, ale on po cc zwykle bywa trudny). Od 2 dni mam 39gorączkę i zbijam ją tylko za pomocą teraflu, przez co mój synek musi jeść mleko proszkowe. Dziś rano myślałam, że już przeszło, ale wieczorem znowu nawrot i znowu teraflu:(

na Zaspie rodziłam córkę (co prawda 3,5 roku temu), opieka na porodówce i na oddziale była straszna.
Podczas tej ciąży byłam kilka razy na izbie przyjęć ze wskazaniem na położenie w celu obserwacji płytek krwi (znacznie poniżej normy) oraz podwyższonego tętna synka i za każdym razem byłam odsyłana. W rezultacie nie rodziłam na Zaspie i jestem przeszczęśliwa z opieki:))

Pozdrawiam wszystkie cierpiące Mamusie i odezwę sięjutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a propos bolących piersi. Męczyłam się około 3 miesięcy zanim mnie przestały boleć, i to niestety nie koniecznie złe przystawianie jest powodem. Położna mówiła,że mały się ładnie przystawiał, wszystko jest prawidłowo ale czasem niestety są nadwrażliwe piersi, muszą się zaprawić.Miałam dosyć, bo każde karmienie to była tortura, a potem z dnia na dzień poprostu przestało boleć, trzeba przetrzymać jakoś, ale sama już miałam ochotę odstawić w ogóle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w Wojewódzkim też jest poradnia laktacyjna?
A jeśli nie, to czy jeśli urodzę w Wojewódzkim to mogę pojechać do poradni na Zaspę??
maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie posiada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś ma numer do poradni laktacyjnej??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co bardzo fajna babka. Dużo mi powiedziała, pokazała jak przystawiać, zrobiła dokładny wywiad. Niestety problem bolących piersi nie zniknął ;-/. Mam cały czas nadzieje że może jeszcze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0