Widok
Pani Asia to taka normalnie zbudowana kobieta, drobniutka blondynka to pani Ewa. Obie są rewelacyjne! Leżałam na poloznictwie 6 dni w październiku - wskazówki dotyczące karmienia naturalnego bezcenne! Dzięki nim nie wierzę już niczemu, co pisze internet, a po prostu karmię piersią swojego synka! Dziś ma 5 tygodni i idzie nam świetnie, choć czasem nie jest latwo (jednak po wskazówkach, które otrzymałam wiem, że wszystko jest ok). Polecam, polecam, polecam :)
na dyżur można podjechać wszędzie.
Gin musi obejrzeć problem i spróbować pomóc (antybiotyk jeżeli jest konieczność), a położna/pielęgniarka też jest w każdym szpitalu i z pewnością potrafi pokazać na czym polega oczyszczanie piersi.
Można też spróbować u położnych w przychodni w poradni K.
Pozdrawiam
Gin musi obejrzeć problem i spróbować pomóc (antybiotyk jeżeli jest konieczność), a położna/pielęgniarka też jest w każdym szpitalu i z pewnością potrafi pokazać na czym polega oczyszczanie piersi.
Można też spróbować u położnych w przychodni w poradni K.
Pozdrawiam
Poradnia Laktacyjna
przy Szpitalu Specjalistycznym
św. Wojciecha w Gdańsku
al. Jana Pawła II 50
tel. 0-58 768 44 55
(058) 768 46 25
Poradnia Laktacyjna przy Medycznym Studium Zawodowym nr 2, Al. Gen. J. Hallera 17, 80-401 Gdańsk
(0-58 ) 303 06 28 (g.9-20) i 342 63 71, 0-501 965 533
Znalazłam takie namiary - może jeszcze komuś się przyda:)
Jutro od rana będę oba obdzwaniała do skutku.
3 tygodnie temu ur przez cc i do tej pory było cudownie (poza początkiem, ale on po cc zwykle bywa trudny). Od 2 dni mam 39gorączkę i zbijam ją tylko za pomocą teraflu, przez co mój synek musi jeść mleko proszkowe. Dziś rano myślałam, że już przeszło, ale wieczorem znowu nawrot i znowu teraflu:(
na Zaspie rodziłam córkę (co prawda 3,5 roku temu), opieka na porodówce i na oddziale była straszna.
Podczas tej ciąży byłam kilka razy na izbie przyjęć ze wskazaniem na położenie w celu obserwacji płytek krwi (znacznie poniżej normy) oraz podwyższonego tętna synka i za każdym razem byłam odsyłana. W rezultacie nie rodziłam na Zaspie i jestem przeszczęśliwa z opieki:))
Pozdrawiam wszystkie cierpiące Mamusie i odezwę sięjutro.
przy Szpitalu Specjalistycznym
św. Wojciecha w Gdańsku
al. Jana Pawła II 50
tel. 0-58 768 44 55
(058) 768 46 25
Poradnia Laktacyjna przy Medycznym Studium Zawodowym nr 2, Al. Gen. J. Hallera 17, 80-401 Gdańsk
(0-58 ) 303 06 28 (g.9-20) i 342 63 71, 0-501 965 533
Znalazłam takie namiary - może jeszcze komuś się przyda:)
Jutro od rana będę oba obdzwaniała do skutku.
3 tygodnie temu ur przez cc i do tej pory było cudownie (poza początkiem, ale on po cc zwykle bywa trudny). Od 2 dni mam 39gorączkę i zbijam ją tylko za pomocą teraflu, przez co mój synek musi jeść mleko proszkowe. Dziś rano myślałam, że już przeszło, ale wieczorem znowu nawrot i znowu teraflu:(
na Zaspie rodziłam córkę (co prawda 3,5 roku temu), opieka na porodówce i na oddziale była straszna.
Podczas tej ciąży byłam kilka razy na izbie przyjęć ze wskazaniem na położenie w celu obserwacji płytek krwi (znacznie poniżej normy) oraz podwyższonego tętna synka i za każdym razem byłam odsyłana. W rezultacie nie rodziłam na Zaspie i jestem przeszczęśliwa z opieki:))
Pozdrawiam wszystkie cierpiące Mamusie i odezwę sięjutro.
a propos bolących piersi. Męczyłam się około 3 miesięcy zanim mnie przestały boleć, i to niestety nie koniecznie złe przystawianie jest powodem. Położna mówiła,że mały się ładnie przystawiał, wszystko jest prawidłowo ale czasem niestety są nadwrażliwe piersi, muszą się zaprawić.Miałam dosyć, bo każde karmienie to była tortura, a potem z dnia na dzień poprostu przestało boleć, trzeba przetrzymać jakoś, ale sama już miałam ochotę odstawić w ogóle.