Widok

Poradnia rodzinna na morenie- jedno spotkanie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej
wlansie wrocilam z poradni rodzinnej na morenie. Pani ktora to prowadzi wydlawala nam sie przez cale spotkanie spieta i strasznie motala sie w tym co mowi ale po za tym ok. spotkanie trwa 1h i jest tylko jedno. a przewaznie sa 3. to nie jest nasza parafia ale nas przyjela ale po wczesniejsym umowieniu sie. naszczescie juz mamy wszystko z glowy... i teraz tylko czekamy na ten dzien:))
pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam problem bo jestesmy oboje z tej parafii i juz nie ma miejsc i mamy spotkanie na 1 czerwca ale nie wiem czy to nie za późno


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdanie to nie... poniewaz to 3 tyg przed slubem a my jestemy 4 wiec to nie wielka roznica.
pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o mamiary do tej Pani (jesli macie) - mam nadzieje ze do 22 lipca dam rade sie z nia umowic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko fajnie tylko,że pani nie ma czasu i umawiać sie trzeba z prawie miesiecznym wyprzedzeniem ( już drugi miesiac nie możemy sie umówić ). Szkoda,że nie rozumie ,że nie każdy pracuje od 8-16 i ,ze sa prace w których jest ruchomy grafik .My sie często mijamy a co dopiero razem umówić sie na jakieś nikomu niepotrzebne spotkanie .

imageimage

<a href="http://www.slub-wesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. Spadłas mi jak z nieba.Możesz mi podac numer do tej poradni rodzinnej na morenie? z góry bardzo dziekuje.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli można prosić o namiary...:) my już z prowadzącymi zajęcia w mikołaju tak się ścieliśmy, że trzasnęliśmy drzwiami i potrzebujemy pilnie kogoś bezproblemowego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haniu podaj namiary do tej poradni, i jeszcze jedno która to parafia ??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Centralpark - opinie i oceny (44 odpowiedzi)

Centralpark to strzeliste, 16-piętrowe budynki mieszkalne, które powstaną w centrum os. Morena....

do góry