~pseuda*biegaczka
94.254.227.*
(9 lat temu) 30 stycznia 2017 o 18:36
biegasz rano? jestem z okolicy zaspy więc lokalizacja by mi pasowała, godzina jak najbardziej też, bo samej ciężko się zmobilizowac zwłaszcza jak zimno...
jeśli oferta jeszcze aktualna to daj znac na maila:fit.or.shit@gmail.com
1
0