Widok

Pord Gdynia - Yaris

Jest ktoś kto jeszcze zdaje na yarisie? albo ktoś kto ostatnio zdawał? jest sens jeszcze na to probowac cZY LEPIej KIA Ze wzgledu na stan aut?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co Ci za różnica na czym zdajesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry