Widok

Poronienie i kolejna ciąża

Hej dziewczyny pisze szczególnie do tych dziewczyn które są po poronieniu...wiem co to znaczy ale dziś chce was pocieszyć 2 lata temu poronilam samoistnie w 12 tygodniu ciazy serduszko przestało bić przestałam całkowicie planować kolejną ciążę a tu szok na święta Bożego Narodzenia wiadomość będą bliźniaki!!!nadal chodzę do toalety i patrzę czy nic mi nie cieknie biorę d*phaston profilaktycznie i mam nadzieję że tym razem będzie dobrze pozdrawiam serdecznie i głową do góry
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluję. Oby wszystko zakończyli się dobrze. Nigdy nie należy się poddawać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że tak masz zupełną rację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dobrze czytac takie posty :) gratulacje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życzę tobie i maleństwom wszystkiego dobrego. Natomiast, może wbrew wymowie postu, każdej kobiecie odradzałabym histerię czy w jednym, czy drugim kierunku. Poronienia to rzecz naturalna, ciąża jest długa, i tyle wiemy.

Może i naturalna, ale jeśli kobieta czeka z utęsknieniem na dziecko i je traci, to niestety, ale takie tłumaczenia wcale nie pomagają. Wiem coś o tym.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jaki wózek spacerowy na zimę (18 odpowiedzi)

Hej. Może możecie mi polecić jakiś wozek na zimę. Wiem, że jest prawie lato ale niedługo wracam...

materace (69 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie - oprócz Ikei można kupić dobry materac do łóżka?

ile wzrostu mierzą wasze 2 latki (99 odpowiedzi)

pytam bo mój synuś ma 86 a ma 2latka a na rozmiarówcę w sklepach jego wiekowi odpowiada rozmiar...

do góry