Widok

lek med Joanna Linde ABC Family Med Sopot

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, może któraś z was ma jakieś opinie na temat pani doktor. Dzisiaj idę do niej z synem 4 lata ze względu na to iż u pediatry jest full dzieciaków i nie mamy szans się dostać a podejrzewam zapalenie krtani. Syn obudził się o 1 w nocy z przerażającym kaszlem właśnie takim szczekająco - piejącym po wychłodzeniu pokoju zasnął spokojnie ale rano dalej pokasływał - a najlepsze było jego nocne stwierdzenie pomiędzy kaszlem a płaczem : Mamo ja nie umiem już mówić po polsku czy jest na to jakiś lekarz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leczę się w tej przychodni. Dr Linde taka sobie, z lekarzy rodzinnych polecam dr Wajdę, ale do Linde też czasem chodzę. Jeśli kaszel jest charakterystyczny dla krtani, myślę że pomoże.

A jeśli chodzi o pediatrów w tej przychodni to też korzystam i jestem załamana. Jedna doktor gorsza od drugiej. Też masz takie wrażenie? Ostatnio syn pół roku chodził z gronkowcem w nosie, prosiłam kilkakrotnie o wymaz, ale pediatra upierała się że to alergia. Dopiero laryngolog pomógł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesz co jeżeli chodzi o pediatrów to to jest juz nasza 2 przychodnia i szczerze mówiąc nie wiele się różni od tej pierwszej z tym że tu jest 3 lekarzy a tym był 1 na brodwinie. Pani Stachowicz - pediatra Clemastynka - na wszystko , Szramka - antybiotyki bez rzadnych badań - chociaż tanie, no i dr Kulwikowska - ta najbardziej mi pasuje chociaż czasami wydaje mi się że ze zbyt dużą łagodnością podchodzi do choroby - no bo to dziecko takie ładne. Niewiem czy jest gdzieś w Sopocie lekarz który nie wciskałby antybiotyku bez badania z wymazem np z gardła i antybiotykogramem, był rzeczowy i konkretny nie musi być jakiś super uprzejmy ma być skuteczny.
Jest taki ktoś zna, wiem że w Sopocie jest dr Tomaszek ponoć bardzo dobry ale dostać się do niego to podobno cud.

A aporopo wymazu kiedyś poprosiłam Szramkę o wymaz i badanie crp to stwierdziła że takim małym dzieciom nie ma sensu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Linde jest beznadziejna, nie potrafi postawić żadnej trafnej diagnozy, przez tą babę straciłam zdrowie
dr Wajda niestety już nie przyjmuje w Family Med :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nawet nie wiem jak opisać swoje doświadczenia z dr Linde.... Lekarz, który nie powinien wykonywać swojego zawodu ze względu na ignorancję wobec pacjenta, brak jakichkolwiek działań, empatii, ignorowanie zaleceń specjalistów-za równo pod względem wykonywanych badań jak i przepisywania lekarstw. Na koniec ostatniej wizyty usłyszałam, że jak mi się nie podoba to mogę sobie iść prywatnie i nie korzystać z świadczeń NFZ. Albo mogę sobie napisać do ministra. Powikłania mojej wieloletniej choroby sprawiają, że mam trudność z funkcjonowaniem na co dzień. Mój organizm traci kontrolę i panowanie nad tym co widzę, czuję, często tracę świadomość tego co się ze mną dzieje. Jednak Pani doktor postanowiła nie zlecić mi badań zaleconych przez specjalistę, ponieważ wiele osób choruje podobnie i tak nie lamentuje-wyśmiała mnie. A tabletki antykoncepcyjne, które przyjmuję od 11 lat za zgodą i z zaświadczeniem od ginekologa-Pani doktor nie widzi potrzeby przepisania. Nie obchodzi mnie sumienie Pani doktor i nie pozwolę, by ktokolwiek dokonywał za mnie wyboru. Nie spotkałam się jeszcze z tak fatalnym traktowaniem pacjenta nigdzie indziej. Poziom wiedzy na poziomie średnio wykształconego studenta 1 roku. Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z mojego doświadczenia od pani Joanny można dostać tylko L4 lub skierowanie. Jako że mam 30lat, na wszystkie moje dolegliwości zaleca odpoczynek i mniej stresu. Polecam doktor Goleniowska z tejże przychodni. Młoda lekarka której się naprawdę chce zająć pacjentem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

do góry